Nominacja w plebiscycie 2016
Katy Evans Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Real (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2013-04-08
Gabriela Jakubowska
Papierowy Księżyc
awanturnik choroba flirt marzenia obsesja miłość walka bokser pożądanie przeszłość ring podziemia zwycięzca
Real (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Gabriela Jakubowska
Inne

Brooke to zwykła dziewczyna, która woli nie podejmować ryzyka.

Remy to bokser, walczy w nielegalnych walkach w klubach i zawsze wygrywa w towarzystwie okrzyków zauroczonych nim dziewczyn. Pewny siebie, przystojny, onieśmielający.

Jedno przypadkowe spotkanie. Przyjaciółka Brooke oczarowała Remim zaciąga ją na jego walkę, lecz to właśnie na Brook zwraca uwagę.

Ona nie...

Przeczytałam całą serię...do samego końca 😱😳😁 i jedno,co mogę napisać TO JEDNA Z LEPSZYCH SERII JAKIE CZYTAŁAM ☺ Każda jej część mnie rozwaliła 🥰🥰🥰🥰🥰 Polecam 🙂

Pamiętam jak dziś dzień, w którym przeczytałam te książki.. jestem w stanie doskonale przywołać z powrotem te wszystkie emocje, które towarzyszyły mi podczas czytania i poznawania historii Remingtona i Brooke. Autorka stworzyła opowieść Pełną miłości, pasji, pożądania i lęku. Sama postać głównego bohatera jest intrygująca. Silny, nie znoszący sprzeciwu, odważny ale jakże...

Książka bardzo przyjemna, naprawdę polubiłam bohaterów. Jest jednak jedno, ale jak ktoś nie lubi być zalany słodyczą może mu się nie spodobać. Jednak i tak bardzo polecam!!

Dawno nie czytałam książki o tak destrukcyjnym uczuciu, na dodatek przedstawionym jako coś pozytywnego.
Serio. Zaborczy, niezwykle zazdrosny człowiek przedstawiony jako marzenie kobiet. No litości. Związek z takim mężczyzną nie miałby najmniejszych szans na przetrwanie.
Zastanawiam się jak destrukyjnie taka książka może wpłynąć na młode dziewczyny i ich postrzeganie świata,...

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Niby fajna historia ale jakaś "nudna". Mało ciekawej akcji, dużo powtarzających się opisów i przemyśleń (serio ile można czytać jaki to on jest cudowny). Bohaterowie też nie przekonują a szczególnie Brooke która była strasznie męcząca. Jednak dotrwałam do końca i chyba zobaczę co będzie dalej.

Real.. historia boksera i rehabilitantki. Co w niej takiego ciekawego..hm.. miłość od pierwszego wejrzenia czyli coś co lubię, pożądanie, namiętność i seksowny mężczyzna czyli też coś co lubię , jednak.. moja ocena niezbyt wysoka z powodu opisów. Może i były pikantne, może i były ciekawe, ale stanowczo było ich za dużo. Jak to mówią co za dużo to nie zdrowo, tu ma swój...

Jeśli ktoś lubi jak do połowy książki są snute fantazje erotyczne,a później jest ich spełnienie,to owszem polecam.
Książka dość nudna,nikłe zwroty akcji i na dodatek jej przewidywalnosć nie pozwalają mi sięgnąć po następne tomy🤷‍♀️
Dużo przemyśleń wewnetrznych,które wręcz wprowadzały mnie we frustrację.Jak to mówią-co za dużo,to nie zdrowo!
Pomysł niezły,aczkolwiek...

Książka łatwa, szybka i przyjemna.. na pewno sięgnę po kolejny tom z tej serii..

Więc, część pierwsza przeczytana i na tym zakończę przygodę z Remym i Brooke. Szybko się czyta, ale cała historia raczej płytka i nie wnosząca niczego. Pewnie za kilka tygodni nie będę pamiętała o czym to było. Punkty za opisy miłości od pierwszego wejrzenia. Zawsze to miłe i przyjemne poczytać o uczuciach. Niestety, jak dla mnie to za mało, by chcieć poznawać dalsze losy...

Dyskusje

3 544