Nominacja w plebiscycie 2016
Katy Evans Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Real (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2013-04-08
Gabriela Jakubowska
Papierowy Księżyc
awanturnik choroba flirt marzenia obsesja miłość walka bokser pożądanie przeszłość ring podziemia zwycięzca
Real (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Gabriela Jakubowska
Inne

Nie byłam w stanie dotrzeć do końca. Zdecydowanie za dużo opisów, za mało dialogów. Autorkę w niektórych momentach poniosła fantazja. Z inną książką tej autorki miałam podobny problem.

68 / 2020

Jedna z moich ulubionych książek. Wracam do niej raz na jakiś czas. Obok "Legend" najlepsza z serii. Polecam.

Polecam książkę każdemu. Chodź to dopiero pierwsza część to już zakochałam się w głównym bohaterze jego choroba dodaje mu tylko uroku całą ta historia jest piekna.nie mogę się doczekać kolejnej części mam tylko nadzieję że się nie zawiodę

Czytało się to nawet fajnie i szybko. Choć w pewnym momencie miałam wrażenie, że strasznie się dłuży. Postać Remy'ego od samego początku obudziła moje zainteresowanie. Byłam ciekawa co dolega temu niezwykle seksownemu mężczyźnie. Ogólnie podsumowując jako całość, to spodziewałam się czegoś lepszego. Dlatego sięgnełam po kontynuację, żeby przekonać się, czy autorka czymś nas...

Już kilka razy czytałam tą książkę i co jakiś czas do niej wracam. Przemawia do mnie postać Remingtona - jego władczość, zaborczość, siła, gdzie z drugiej strony on jest mięciutki i wyraźnie potrzebuję wsparcia, które daje mu Brooke. Świetnie dobrana para, która idealnie do siebie pasuję.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bajeczka, która z rzeczywistością ma niewiele wspólnego. Choroba Remiego w moim przekonaniu to coś poważnego, a przedstawiona jest jak nawracające przeziębienie - poleżę, wygrzeję się przy aktywnym udziale pięknych kobiet(to w pierwszej części) i wrócę do zdrowia. Nie, ja tego nie kupuję. Pierwsza część też nie była najwyższych lotów ale druga to już równia pochyła. Opisy...

POLECAM

Jedna z lepszych serii, które ostatnio czytałam. Skupienie na głównych bohaterach, co bardzo lubię bez pobocznych wątków, dużo namiętności, uczucia, ciekawe postacie głównych bohaterów. Szczerze polecam.

Całkiem niezła. W zasadzie przez całą książkę można były czuć przyciąganie pomiędzy dwójką głównych bohaterów i to mi się bardzo podobało. Jest chemia, jest pożądanie, ogień - tak!!!
Remy jest bokserem, Brooke rehabilitantką. Zostaje zatrudniona na 3 miesiące po tym jak poznają się podczas jednej z walk Remyego.
Cała ich relacja jest ciekawie poprowadzona, bo pomimo tak...

Dyskusje

3 344