Pod kontrolą

Cykl: Haker (tom 3)
Wydawnictwo: Burda Książki
Hardline
karollllllla

Dalsze losy Eriki i Blake'a w trzecim tomie Hakera.W trzeciej części serii "Haker" między Blake’em a Ericą nadal iskrzy. Jego tendencja do kontroli oraz jej niezależność niezmiennie się ścierają. Jednak Blake nie zamierza pozwolić Erice zniknąć z jego życia. Erica próbuje obdarzyć Blake'a zaufaniem i miłością. Ma nadzieję, że razem pokonają każdą przeszkodę. Kiedy jednak Blake stawia coraz...

Erica próbuje obdarzyć Blake'a zaufaniem i miłością. Ma nadzieję, że razem pokonają każdą przeszkodę. Kiedy jednak Blake stawia coraz większe żądania i testuje granice jej zaangażowania, Erica musi stawić czoła mrocznym pragnieniom swojego ukochanego.

Zagrożeniem dla ich miłości są nie tylko oni sami, ale i wrogowie w interesach, przez których nowopowstała firma Eriki znajduje się w tarapatach. Blake stara się jednak uchronić wybrankę przed osobami, które chcą ją zniszczyć tylko po to, żeby się na nim zemścić.

Czy związek Blake’a i Eriki przetrwa w obliczu czychających niebezpieczeństw?

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl

AuroraBorealis | 2018-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2018

"Wieża, obniżamy pułap" - tak mógłby brzmieć podtytuł tej części serii Haker. Najwyraźniej spadamy, bo zaczyna już sporo brakować tej historii. Tom 3 niestety w porównaniu do poprzednich obniżył swoje loty. Powoli robi się nudno, mimo gorących, czasem wręcz ognistych opisów scen erotycznych. Ale ile można?! Z czasem i seks podobnie jak najlepsza potrawa potrafi się znudzić,(a nawet i zaszkodzić), jeśli sięgamy po nią zbyt często ; )

Odnoszę wrażenie, że w książce znalazło się tym razem za dużo rozważań głównej bohaterki. Nasza Erika jest zbyt uległa i pobłażliwa w stosunku do Blake. Tak nie zachowuje się kobieta pewna siebie, mającą jakiś kręgosłup moralny czy jakikolwiek szacunek do samej siebie.

Dochodzę do wniosku, że chyba odzwyczaiłam się od tego typu "literatury", bo jakoś miałam zbytni przesyt erotyką, która często się tu pojawiała. Dodatkowo najwyraźniej przestało mi się podobać tyraństwo i dyktatura, a nawet okrucieństwo w wydaniu Blake’a, tak muszę określić jego...

Kasiek | 2016-05-19
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 16 maja 2016

Wraz z każdą kolejną częścią tej serii moje zainteresowanie nią słabnie. Niestety sprawdza się reguła, że im dalej tym gorzej. Mimo, że widać starania autorki, aby utrzymać początkowy poziom, to jednak nie do końca jej to wychodzi. Niektóre wątki są dość naciągane, a problemy sztucznie wyolbrzymiane. Każdy kolejny krok da się przewidzieć. Zachowania bohaterów są dość oczywiste. Autorka próbuje czasami czymś zaskoczyć, jednak z miernym skutkiem.
Mimo, że książka nie wnosi nic nowego do całości, to jednak chęć poznania dalszych losów bohaterów skłania do sięgnięcia po nią, tym bardziej, że jest krótka i czyta ją się niezmiernie szybko.

Pinina_Paulina | 2016-04-22
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 22 kwietnia 2016

Kolejna część, a ja dalej jestem niezdecydowana czy ta historia mi się podoba.
Dużo rzeczy zostało wyjaśnionych, kontroler Blake rozkręcił się na całego (nigdy w życiu nie byłabym w takim układzie - totalne pozbawienie kontroli to zdecydowanie nie dla mnie), a Erika jak dla mnie za szybko ulega.
Przyznać muszę szczerze, że pomimo moich zastrzeżeń co do zachować bohaterów to książkę czyta się bardzo dobrze. Akcja która się toczy nie pozwala na nudę i jesteś ciekawa co zdarzy się na kolejnych stronach.

Trzymasz przyjaciół blisko. A wrogów? Jeszcze bliżej...
,,Pod kontrolą" to już trzeci tom serii Haker. Dwa poprzednie wywarły na mnie na prawdę bardzo pozytywne wrażenie. A jak było tym razem? Autorka utrzymała swój dobry poziom? A może pociągnęła książkę na siłę?
Blake stawia coraz większe żądania i za wszelką cenę chce przesuwać granice swojej ukochanej. Erika oprócz starć i bitew z jego mrocznymi pragnieniami ma poważne problemy ze swoją firmą. Czy udźwignie takie obciążenie? A może będzie musiała coś poświęcić?
Autorka nie miała oczywiście oryginalnego pomysłu na fabułę, nie mniej jednak udało się jej mnie kilkukrotnie zaskoczyć, podsycić ciekawość a co ważniejsze utrzymać ją :)
Na plus zasługuje również charakter Eriki. Nie jest to kolejna uległa kobieta, która bez mrugnięcia okiem wykonuje polecenia swojego ukochanego byleby tylko ten był zadowolony. Ona ma własne zdanie i broni swojej niezależności.
Styl Pani Meredith pozostaje lekki i przyjemny. Sceny erotyczne napisane z...

Asia | 2016-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2016

Pewnie każda z was ma swój ulubiony serial czy też telenowele, która jest czasami absurdalna i wręcz nie realna, ale i tak ją oglądacie. Tak właśnie ja mam z tą serią... Naprawdę, nie wiem dlaczego się nią katuje, z każdą kolejną częścią wychodzę z mniejszym IQ, ale i tak ciągnie mnie do dalszych przygód bohaterów jak ćmę do światła.
Nie będę się dzisiaj rozwodzić nad fabułą, tylko od razu przejdę do rzeczy. Po pierwsze główni bohaterowie, którzy są ucieleśnieniem wszystkich moich najgorszych koszmarów(I wcale tu nie przesadzam, jeszcze nigdy nie znielubiłam tak bohaterów). Na początek, weźmy na warsztat Erikę, która dosłownie zachowuje się jak wytresowany kundel. Muszę przyznać, że w mojej opinii jest ona najbardziej mdłą i nijaką bohaterką z którą się do tej pory spotkałam. Jeśli chodzi o Blake to... jak bardzo chciałabym przyłożyć mu patelnią w twarz. Jednym słowem zachowuje się jak jakiś dupek do kwadratu i ta jeszcze jego mania kontroli... Brak słów.
Jeśli chodzi o fabułę to...

Zakładka | 2016-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2016

Na "Pod kontrolą" czekałam z niecierpliwością. Nie mogłam doczekać się tego co dalej stanie się z bohaterami, a zwłaszcza z Ericą i Blake'em. Niestety lekko się na niej zawiodłam. Może moje oczekiwania były zbyt wielkie. Ale z pewnością jest to dla mnie najgorsza jak do tej pory część serii Haker.

Fabułą zarysowywała się dość ciekawie choć typowo. Wiadomo jest spora ilość problemów do rozwiązania, plus romans, który nie zawsze tak się układa jak powinien. Jednak takowy układ, mimo iż schematyczny, zarówno dla tej serii jak i dla innych erotyków, mi nie przeszkadzał.. W zasadzie się tego spodziewałam. Jednak przedstawione było to wszystko w dość nieciekawy sposób. Oczywiście nie twierdze, że było to całkowicie złe,ale brakowało mi tu większej ilości nowości. Miałam wrażenie iż autorka nie miała ściśle określonego pomysłu na to co ma konkretnie dziać się w książce. W zasadzie mogłabym powiedzieć że ta część niewiele wniosła do całej serii. Ale byłoby to kłamstwo. Ten kto czytał, ten...

MissShy | 2016-09-09
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 08 września 2016

No więc okazuje się, że autorka ma jeszcze parę dramatów w zanadrzu. Jednak najbardziej chciałabym się skupić nad potrzebą kontroli u Blake'a. A ja myślałam, że Jessego z serii "Ten mężczyzna" już przebić nie można - w każdym razie Blake jest blisko. Bardzo zdenerwowały mnie jego teksty o uległości; wydawał mi się takim hipokrytą. Dopiero później zrozumiałam, o co mu chodzi. Zaczął odwzajemniać się Erice np. poprzez dodanie jej do zarządu Angelcom. Druga rzecz warta przedyskutowania to stosunek Eriki do Daniela. Dlaczego ona go tak broni, skoro wyrządził jej tyle szkód? Chciałabym, żeby kolejna część nie była już taka dramatyczna, ale jak to mówią "nadzieja matką głupich".

Anielka | 2019-01-17

Muszę się przyznać, że ta seria leżała już jakiś czas na mojej półce i grzecznie czekała aż zdecyduje się po nią sięgnąć. Mówiąc „jakiś czas” mam na myśli rok! I to równy. Te książki dostałam pod choinkę w 2017 roku, a zaczęłam je czytać po świętach 2018. Powiem Wam szczerze, że cieszę się, iż w końcu po nie sięgnęłam, ponieważ spędziłam przy nich miło czas. Mam kilka zastrzeżeń, ale ogólnie mi się podobała.

Już na okładce widnieje blurb, iż książka jest idealna dla fanek „Pięćdziesiąt twarzy Greya". Osobiście uważam, że dla niektórych może być to odstraszająca informacja. Gdyby nie polecenie pewnej osoby możliwe, że i ja bym ją zostawiła. Takie dopiski mnie nie zachęcają i żałuję, że takie coś zostaje dopisywane do książek. Ja nie czytałam serii z „Greyem” jedynie oglądałam filmy, więc pewnie nie dla mnie to oceniać, ale mimo wszystko uważam, że takie dopiski są kompletnie niepotrzebne.

Seria „Haker” okazała się nieco tajemniczym i mrocznym erotykiem. Absolutnie nie mówię, że...

Muchomorek88 | 2016-09-16

Na okładce jest napisane" dla tych którzy kochają 50 twarzy greya ta seria jest genialna" - niestety nie zgodzę się z tym, książka jest całkiem ciekawa jednakże nie doprowadziła mnie ani do łez ani do śmiechu, nie da się jej przeczytać jednym tchem tak jak w przypadku :50 twarzy greya" , Rozczarowałam się troszkę, spodziewałam się naprawdę czegoś dużo lepszego, mocniejszego i bardziej wciągającego.

KatarzynaI | 2017-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2017

Blake to idiota, przeszło mi to przez myśl w połowie książki. Dałam jej jednak szansę z szacunku do autorki. Myślę sobie, że gdyby wyciąć połowę scen seksu (o ile nie 90%) fabuła byłaby całkiem znośna. Pod koniec te sceny nie miały końca, aż zaczęłam omijać strony bo ileż można? Jeśli chodzi o podróbki Grey'a to jest najgorsza jaką czytałam.