A Child's Game
Karen Sharpe, morderstwo
A--

Wczesnym rankiem 31 grudnia 1999 roku, z piętnastego piętra luksusowego apartamentowca w centrum Leeds ktoś wyrzuca pochodnię. Ludzką pochodnię! Ofiarą jest Nicholas Hanley, bogaty deweloper z ambicjami i szerokimi powiązaniami w świecie finansów i polityki. Równocześnie znika jego kochanka, Anna Hart. Czy prowadzący śledztwo sierżant Pete Bains zorientuje się na czas, że Anna i jej jedenastoletnia córka zostały porwane?

Równolegle trwają intensywne poszukiwania zaginionej bez wieści detektyw Karen Sharpe. Od tego, kto pierwszy ją odnajdzie, zależy znacznie więcej niż tylko jej życie...

źródło opisu: [Rzeczpospolita S.A., 2009]

Samanta | 2013-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2013

Książka kupiona na kiermaszu. Zachęciło mnie pierwsze zdanie z opisu. Leżała sobie na półce, aż w końcu któregoś dnia wpadła mi w ręce. I cieszę się, że wpadła tak szybko.
Bardzo polecam. Niby nic, a jednak coś. Zwykłe morderstwo, śledztwo, zaginięcie, ale książka wciąga kartka po kartce. Można powiedzieć, że jest trochę przewidywalna, ale mimo tego lekko się ją czyta. Akcja nie zwalnia od pierwszych stron. Mówiąc krótko: Polecam, z pozoru zwykły kryminał, a jednak historia inna niż wszystkie.

nadia | 2015-07-20

Chyba najgorsza z dotychczas przeczytanych książek z tej serii. Czekam jednak na kolejną.

Agnieszka | 2014-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2014

Detektewistyczne czytadło. Bezwysiłkowe, lekkostrawne.

Ania | 2016-06-02
Andrzej | 2016-05-15