Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską (wydanie rozszerzone)

Wydawnictwo: Burda Książki
7 (23 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską
poradniki
madeleine90

Drugie wydanie – wersja rozszerzona o dodatkowe przepisy oraz trening równoważny na poduszce rehabilitacyjnej. Moda na zdrowy styl życia rozkwita, ale Anna Lewandowska w swojej książce buntuje się przeciwko użyciu słowa „moda”, pisząc: „Moda to zjawisko, które przemija. A ja marzę, żeby ludzie żyjący zdrowo stali się większością w społeczeństwie. Na stałe.” Takie życie stało się jej pasją,...

Takie życie stało się jej pasją, do takiego inspiruje i motywuje czytelników, pomagając im w dobrych codziennych wyborach żywieniowych i zachęcając do aktywności fizycznej. A wszystko to wzbogaca autorskimi przepisami i zestawami ćwiczeń, opiniami ekspertów i pięknymi zdjęciami. Jeśli chcesz zmienić złe nawyki na dobre, być zdrowym, mieć dobre samopoczucie i cieszyć się życiem – przeczytaj tę książkę.

maobmaze | 2017-07-07
Przeczytana: 26 lutego 2017

Książka ma ładną szatę graficzną przez co czytanie jej jest bardzo miłe, dużo przepisów i porad ale, ale, ale.. to wszystko znajdziemy również na blogu Anny Lewandowskiej :)

| 2016-12-08
Na półkach: Przeczytane, Zdrowie, Kulinaria

Książka nie taka zła, ale nadal nie najlepsza. Znajdziemy w niej mnóstwo przepisów, lecz większość z nich wymaga użycia niecodziennych składników, które mogą być trudno dostępne w sklepach i nieco drogie. Sama książka jest pięknie wykonana, wzbogacona o śliczne zdjęcia, napisana zrozumiałym językiem.

utada | 2018-02-25
Przeczytana: 09 marca 2018