Baby by Ann

Okładka książki Baby by Ann Anna Lewandowska
Okładka książki Baby by Ann
Anna Lewandowska Wydawnictwo: Burda Media Polska poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Burda Media Polska
2019-01-01
2019-01-01
Lewandowska baby by ann

wielki mi ekspert.. za pieniadze męża się wypromowałai teraz sama wciska kit... a dziecmi zajmuja się zapewne opiekunki

Ciekawa, z niektórych przepisów skorzystam.

Ciekawa, z niektórych przepisów skorzystam.

Świetna książka, w której znajduje się wiedzą dotyczącą żywienia dzieci i rozszerzenia wiedzy oraz wiele ciekawych, prostych i przede wszystkim zdrowych przepisów dla łakomczuchów w każdym wieku :)

Nie rozumiem dlaczego książka z przepisami dla dzieci jest określana jako poradnik dla rodziców? Może jest w niej kilka stron o żywieniu, no ale bez przesady. Ot, książka kucharska i tyle. Przynajmniej przepisy są ok, ale też nic odkrywczego.

-Zacznijmy od ceny!
Okładkowa wynosi 54,90 zł, myślę że dla każdego, kto ma ochotę kupić .
To właśnie ceny, się obawiałam, bo książka znanej osoby, celebrytki, wiec nie wiedziałam czego się spodziewać, czy będzie ona „dla wybranych” czy jednak każdy będzie mógł się skusić 😊 wiec tu miłe zaskoczenie 👏🏻
- wydanie wręcz kapitalne, każdy szczegół dopracowany, piękne ilustracje, bardzo przejrzysta
- zawiera cenne informacje np o rozszerzaniu diety malucha, 10 zasad prawidłowego żywienia dziecka, suplementacja, jak przekonać dziecko do jedzenia i oczywiście świetne przepisy 😍 nie są one wymyślne i skomplikowane, wręcz przeciwnie.
Pod każdym z nich mamy umieszczoną informację od którego mc życia dziecka daną potrawę możemy podawać, ile porcji nam wyjdzie, czego potrzebujemy i oczywiście jak posiłek przygotować 😉
Ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że różne przepisy znajdziemy w internecie i nie musimy kupować takiej książki, lecz jeśli jakiś rodzic lubi mieć przepisy „pod ręką” będzie idealna i bardzo pomocna na te pierwsze miesiące życia naszych pociech.
Smacznie, zdrowo, kolorowo 🙂
„W książce Anny Lewandowskiej rodzice znajdą wszystko, co powinni wiedzieć o żywieniu dziecka, a także przepisy na pyszne i, co najważniejsze odpowiednio zbilansowane posiłki dla najmłodszych”

-Zacznijmy od ceny!
Okładkowa wynosi 54,90 zł, myślę że dla każdego, kto ma ochotę kupić .
- wydanie wręcz kapitalne, każdy szczegół dopracowany, piękne...

• Polskie🇵🇱
  • Przeczytane w 2020 roku