Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską (wydanie rozszerzone)

Okładka książki Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską (wydanie rozszerzone)
Anna Lewandowska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska poradniki
poradniki
Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską
Burda Publishing Polska
2015-12-07
2015-12-07

Czy jest coś czego ta Pani nie wie? Healthy mama, healthy tata, dziecko by Ann, kuchnia by Ann, słodkości by Ann i co jeszcze by...?
Książka wpadła mi w ręce w poczekalni u dentysty. Ktoś jej albo zapomniał albo porzucił celowo. Skłaniam się ku tej drugiej wersji... Ja bym ją z pewnością porzuciła.
Treść książki wydumana i napisana z perspektywy kogoś, kto nie ma pojęcia o życiu przeciętnej Kowalskiej. Przepisy dla ludzi z grubym portfelem, porady oklepane i niestety, sądząc po obszernej bibliografii, nie są autorskimi pomysłami by Ann.
W tej tematyce jest mnóstwo książek napisanych przez ludzi, którzy mówiąc obrazowo "zjedli zęby" na zdrowym odżywianiu. Poza kolorową, ładną i przyciągającą wzrok okładką nic w tej książce nie ma. Równie dobrze mogłyby to być puste strony...
Chciałabym kiedyś zobaczyć jedną książkę p. Lewandowskiej bez jej zdjęcia na okładce.

Treść książki wydumana i napisana z perspektywy kogoś, kto nie ma pojęcia...

Poradnik pełen oczywistych oczywistości, dlatego zalegał u mnie na półce ponad dwa lata, nietrafiony prezent.
Od zawsze staram się zdrowo odżywiać i uprawiam różne sporty, pani Ania nie wniosła nic nowego w moje życie, ale zgadzam się z nią pod wieloma względami.
Jak sama autorka mówi, jest to poradnik dla osób zaczynających przygodę ze zdrowym stylem życia, tak że postaram się go ocenic z tego punktu widzenia. Uważam, że ta pozycja może zmotywować do ruszenia się z kanapy i do zmiany diety.
Mój syn stwierdził, że czytam magazyn, a nie książkę, ale za to plusem są piękne zdjęcia Ani Lewandowskiej.

Książka nie taka zła, ale nadal nie najlepsza. Znajdziemy w niej mnóstwo przepisów, lecz większość z nich wymaga użycia niecodziennych składników, które mogą być trudno dostępne w sklepach i nieco drogie. Sama książka jest pięknie wykonana, wzbogacona o śliczne zdjęcia, napisana zrozumiałym językiem.

Książka ma ładną szatę graficzną przez co czytanie jej jest bardzo miłe, dużo przepisów i porad ale, ale, ale.. to wszystko znajdziemy również na blogu Anny Lewandowskiej :)

Dodaj cytat z książki Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską (wydanie rozszerzone)