Głęboki Horyzont

Tłumaczenie: Wiktor Jaranowski
Seria: Dungeons & Dragons. Adventure
Wydawnictwo: ISA
Deep Horizon

Przygoda dla postaci 13-poziomowych Zazwyczaj spokojną krainą wstrząsnęła seria trzęsień ziemi i erupcji wulkanów. Co więcej, wśród przerażonych ludzi grozę sieją dziwne stwory zjawiające się nocą. Wraz z nimi pojawiły się opowieści o zaginionej rasie, która niegdyś walczyła z drowami. Tylko najśmielsi poszukiwacze przygód odważą się zejść do pełnych cieni ciemności. Głęboki horyzont jest...

Przygoda dla postaci 13-poziomowych

Głęboki horyzont jest zamkniętą przygodą do gry DUNGEONS & DRAGONS, przeznaczoną dla 13-poziomowych bohaterów D&D. Wyzwanie to pozwoli im odkryć, a być może nawet uratować, dawno zapomnianą cywilizację.

Antagonista Esklaważu | 2016-10-23
Oli_10 | 2014-02-05