Księga Potworów 3.5

Okładka książki Księga Potworów 3.5
Monte CookJonathan Tweet Wydawnictwo: ISA Seria: Dungeons & Dragons fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2006-01-01
Tomek Kreczmar
RPG bestiariusz

więcej Więcej

Dużo potworów i stworzeń, ładne grafiki, ale do ideału czegoś brakuje.

Bardzo dobry bestiariusz. Nawet jak kogoś brzydzi mechanika, to jest to rewelacyjne źródło inspiracji dla mistrza gry.

Lektura do poduszki. ;)

Świetny Bestiariusz, z którego korzystaliśmy nie tylko w D&D, ale też w Warhammerze. Wszystkie statystyki czytelnie rozpisane, każda bestia dokładnie opisana i ukazana wysokiej klasy ilustracją. Bestiariusz w tej edycji ma lepsze ilustracje (nie wszystkie jednak zostały zmienione) niż w edycji poprzedniej.

Dobry, porządny bestiaruisz, z ładnymi grafikami.

• RPG
  • Podręczniki RPG
  • Fantastyka
  • Systemy RPG
  • Księgi potworów
  • Niezależne książki, które mogę kupić bez konsekwencji

Dodaj cytat z książki Księga Potworów 3.5