poradniki
LubimyCzytać

Chcesz wędkować, ale nie wiesz, którą metodę wybrać i jaki sprzęt jest Ci potrzebny? A może masz już swoją ulubioną technikę połowu, ale chcesz poznać inne? Do książki dołączony jest magnes na lodówkę promujący akcję ''Popieram czytanie'' (9 cm x 9 cm) - zdjęcie magnesu w opisie książki."Wędkarstwo bez tajemnic" to poradnik, na który czekałeś. Znajdziesz w nim wszystkie potrzebne informacje: wyczerpujące opisy trzech najważniejszych metod połowu, rady doświadczonych i wielokrotnie nagradzanych w zawodach wędkarzy, interesujące zdjęcia z różnych łowisk i precyzyjne rysunki instruktażowe.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras