Poradnik wędkarza - spławik i grunt

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

Książka przeznaczona dla tych, którzy kochają wędkowanie gruntowe i chcą łowić skuteczniej. Początkujący nauczą się wędkarstwa od podstaw, zaawansowani udoskonalą swoje umiejętności. Niezależnie od stażu wędkarskiego każdy znajdzie coś, co poprawi jego technikę i taktykę połowu, udoskonali sprzęt, przynęty i zanęty. Gwarancją rzetelnej wiedzy zawartej w tej książce jest osoba autora Tadeusz zalewski to uznany mistrz wędkarstwa gruntowego, zwycięzca wielu zawodów wędkarskich, a ostatnio zdobywca tytułu Mistrza Europy.

Witold | 2015-08-09