Melancholia sukuba + Namiętność sukuba + Podboje sukuba (komplet)

Wydawnictwo: Amber
LubimyCzytać

Komplet trzech bestsellerów Richelle Mead.Melancholia sukubaPrzybierają postać nieziemsko pięknych kobiet.Wabią mężczyzn i budzą w nich pożądanie.Sukuby - uwodzicielskie i mordercze demony...Podboje sukubaSukub to najlepsze zajęcie, jakie można sobie wymarzyć w piekle. Ma się wtedy wszystko: seksapil, umiejętność zmiany postaci i to, że każdy facet umarłby za jeden dotyk (i faktycznie często tak to się kończy). Jednak życie Georginy nie jest wcale tak ekscytujące...Namiętność sukubaGeorgina jest złym sukubem... Taki zarzut to pół biedy - w końcu sukuby powinny być złe - ale Georgina wyraźnie opuściła się w pracy. Czy to skutek zerwania z jej śmiertelnym chłopakiem? I czy sukub ze złamanym sercem poradzi sobie z diabelską łamigłówką?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Basia | 2017-02-03

Trylogia z ciekawą fabułą, przyjemnymi bohaterami, dostarczająca wiele rozrywki. Zdecydowanie posiadająca to "coś", co sprawia, że z przyjemnością sięga się po kolejne tomy.

Horrific | 2015-12-16
Przeczytana: 2014 rok

Seria genialna, czyta się lekko, jednocześnie z uwagą oczekując kolejnych wydarzeń w życiu głównej bohaterki, idealna dla każdej kobiety na relaksacyjny wieczór :) Szkoda tylko że części są pomieszane (1,2 i 4), na trzecią część jeszcze nie udało mi się trafić, ale ciągle poluje ^^