Zamach na prezydenta

Wydawnictwo: Amber

Wyścig z czasem o życie prezydenta USA w elektryzującym thrillerze politycznym autora Piątego zakładnika Był snajperem. Najlepszym. Odszedł z wojska po fatalnej akcji, gdy przyczynił się do śmierci dziecka. Teraz Phil Mason jest prywatnym detektywem i nie wiedzie mu się najlepiej.

Malinkaa18 | 2014-01-28

"Zamach na prezydenta" Terence'a Stronga jest ciekawym thrillerem, przez cały czas trzyma w napięciu. Akcja w książce jest dopracowana bardzo szczegółowo i dokładnie ale w sposób interesujący przez co czytelnik zagłębia się w jej czytanie. Cała opowieść jest bardzo realistyczna tak samo jak i postaci. Efekt końcowy może każdego zaskoczyć, polecam :)

TummaVic | 2014-08-05

"Zamach na prezydenta" czytałam bardzo długo. Ciągle ktoś mi przeszkadzał, ciągle nie miałam czasu jej skończyć. Jednak gdy już dorwałam się do niej to nie mogłam przestać czytać. Głównego bohatera i jego zespół polubiłam od razu. Każda osoba miała coś w sobie czym intrygowała. Czasami akcja mi się trochę ciągnęła, ale wszystko było wynagradzane kilka stron później ciekawym zwrotem akcji. Wisienką na torcie było zdecydowanie zakończenie.

BlackMark | 2017-01-08
Przemysław Berliński | 2016-09-02