Klub patriotów

Wydawnictwo: Amber

Thomas Bolden robi karierę na Wall Street, ma piękną narzeczoną. Wszystko układa się wspaniale. I nagle jego świat wywraca się do góry nogami. Thomas zostaje oskarżony o zbrodnię. Jego twarz jest wszędzie: w telewizji, w gazetach. Może tylko uciekać , przed policją i tajemniczymi prześladowcami. żeby przeżyć, musi wytropić prawdę i ujawnić najbardziej skrywany spisek w historii Ameryki... Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Tomek Kolenda | 2016-11-26
Przeczytana: 16 grudnia 2016