Stan zagrożenia

Tłumaczenie: Janusz Skowron
Cykl: Nick Stone (tom 2)
Wydawnictwo: Libros
Crisis four

Nick Stone jest człowiekiem do zadań specjalnych, "wolnym strzelcem", zatrudnionym przez brytyjskie służby specjalne. Pewnego razu dostaje zadanie, by zlokalizować i wyeliminować pewną kobietę, która pracowała dla Brytyjczyków, a teraz jest podejrzana o przejście na stronę terrorystów. W zadaniu Nicka nie byłoby nic szczególnego, gdyby nie fakt, że z dziewczyną łączyło go kiedyś uczucie. Nick odnajduje Sarę, która przekonuje go, iż przeszła na stronę terrorystów tylko po to, by uniemożliwić planowany zamach na Jasera Arafata i Benjamina Netanyahu w czasie spotkania w Białym Domu. Oboje przedostają się do Białego Domu i dopiero tam Nick odkrywa, że Sara go okłamała. Czy nie za późno, by zapobiec brzemiennym w skutki wydarzeniom?

źródło opisu: [Libros, 2005]

Karol | 2011-07-27

Cóż, książka dość dobra, oczywiście nie dorasta nawet do pięt pseudobiografiom McNaba,lecz mimo wszystko można przeczytać i się dobrze bawić:) Jedno zastrzeżenie, nie tyle do ksiazki, co do wydawnictwa - jakiś duren umieścił z tyłu okładki (tam gdzie podaje się opisy książek) własciwie kompletne streszczenie, więc książke przeczytałem tylko z szacunku dla mcnaba

Jakub Rojkowski | 2016-04-18
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 18 kwietnia 2016

Ciekawa historia, zawierająca parę wątków, które w dobrym stylu łączą całość fabuły.

polmon | 2016-08-24
spitfire | 2016-08-17