Zimny poniedziałek

Wydawnictwo: Amber

Ed Coltrane, ekskomandos SAS, nie może pogodzić się ze śmiercią żony tłumaczki ONZ zamordowanej przed pięcioma laty w Bośni. Myśli tylko o zemście. Nagle dowiaduje się, że morderca jest w Londynie... jako gość rządu Jej Królewskiej Mości. Ale to dopiero początek odsłaniania szokującej prawdy: o nowej Europie, nowej mafii i nowych tajnych służbach nowego supermocarstwa...

lea88 | 2013-11-13

Dziwna książka. Niby tematyka mi nie obca- zbrodniarze wojenni z byłej Jugosławii, agenci, Unia Europejska, ale książka strasznie komercyjna. Jeszcze początek całkiem ciekawy, co prawda nie porywał, ale dało się wkręcić i czytać, ale im dalej tym gorzej. Nie wiadomo do końca o co chodzi, jakaś ta fabuła mdła, uproszczona zalatuje brytyjsko-amerykańską szmirą sensacyjną. Zupełnie nie mój klimat. Nawet nie chciało mi się tej książki zmęczyć do końca. To chyba jedna z niewielu książek, którą porzuciłam w połowie.

Dariusz_1456 | 2016-10-29
Przeczytana: 02 listopada 2016