Okładka książki Dobrzy ludzie

kłopoty, narkotyki
typ
papier
Ag2S
6,77 (53 ocen i 9 opinii)

Opis książki

Co byś zrobił, gdybyś jak Tom i Anna Reed dziwnym trafem znalazł nagle 400 tysięcy dolarów? Po przeczytaniu najnowszej książki Markusa Sakeya, mistrza trzymających w napięciu thrillerów, autora „Na ostrzu” oraz „Na krańcach miasta”, z całą pewnością zostawiłbyś je nietknięte. Spłukani nieudanymi próbami spłodzenia potomka Tom i A nna nie mogą się oprzeć pokusie przywłaszczenia sobie pieniędzy, któ...

Spłukani nieudanymi próbami spłodzenia potomka Tom i A nna nie mogą się oprzeć pokusie przywłaszczenia sobie pieniędzy, które znajdują ukryte w mieszkaniu swojego najemcy. Po krótkotrwałej euforii popadają jednak w kłopoty. Ich życie szybko zamieniają w koszmar bezwzględny handlarz narkotyków, pałający żądzą zemsty rabuś i policjant, od początku podejrzewający, że Tom i A nna nie mówią całej prawdy.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Monika | 2014-09-24
Przeczytana: 21 września 2014

"Dobrzy ludzie" to książka zaliczana do gatunku: thriller/sensacja/kryminał. Oczywiście, jest w niej dużo z wymienionych gatunków, ale również dużo więcej, świetne podłoże psychologiczne. Gdzie przebiega granica pomiędzy dobrem a złem? Czy i w którym momencie przestajemy być uczciwi? Gdzie kończą się marzenia a zaczyna pazerność?
Polecam książkę wszystkim wielbicielom gatunku i nie tylko. Naprawdę warto przeczytać.

daniello188 | 2011-02-11
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 11 lutego 2011

Fantastyczna książka. To jest mój pierwszy, przeczytany, thriller i dzięki tej książce myślę , że nie ostatni.

Od samego początku książka nabiera tępa i nie traci go do końca! Łapie za serce, a czasami powoduje skurcz wszystkich mięśni w ciele.
Warto było poświęcić czas na przeczytanie tej książki. Mocno polecam!

nicholas | 2013-01-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 29 stycznia 2013

Taki sobie. Mozna przeczytac na raz i zapomniec. Czyta sie szybko i przyjemnie. Mnie denerwowala glupota prawie wszystkich bohaterow. Dziwne wybory, czasem dziwne sytuacje jakos mnie do konca nie przekonaly. Inne ksiazki Sakeya oceniam znacznie lepiej.

feNo | 2011-09-27

Bardzo dobry thriller, pokazany z perspektywy małżonków, którzy doświadczeni przez los myślą, że znalezione pieniądze odmienią ich życie na lepsze... Nie wiedzą jednak, jak bardzo się mylą.
Świetna książka, wartka akcja, napięcie rosnące ze strony na stronę, eksplodujące w finale. Nie mogąc doczekać się następnych książek Sakey'a. Polecam!

DeathlyHallows | 2012-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2012

Wciąga już od samego początku, nie idzie się od niej oderwać. Historia w prosty sposób pokazuje, że mimo wszystko 'pieniądze' szczęścia nie dają. Za żadne skarby nie odkupimy śmierci bliskiej osoby.. Zakończenie troszkę mnie rozczarowało, ale poza tym wielki wielki + :)

Ewelina | 2012-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2012

Szybko się czyta, dużo niespodziewanych akcji, polecam na urlop lub jesienne wieczory

Hexe | 2012-04-02

Nie porwała mnie, ale czyta się nieźle.

radziu21 | 2013-11-19

Spodziewałem się czegoś więcej

Ka- | 2012-11-01
Przeczytana: 09 listopada 2012

Cały czas trzyma w napięciu.

CrisKosa | 2014-08-17

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku