Okładka książki Dobrzy ludzie

kłopoty, narkotyki
typ
papier
Ag2S
6.77 (53 ocen i 8 opinii)

Opis książki

Co byś zrobił, gdybyś jak Tom i Anna Reed dziwnym trafem znalazł nagle 400 tysięcy dolarów? Po przeczytaniu najnowszej książki Markusa Sakeya, mistrza trzymających w napięciu thrillerów, autora „Na ostrzu” oraz „Na krańcach miasta”, z całą pewnością zostawiłbyś je nietknięte. Spłukani nieudanymi próbami spłodzenia potomka Tom i A nna nie mogą się oprzeć pokusie przywłaszczenia sobie pieniędzy, któ...

Spłukani nieudanymi próbami spłodzenia potomka Tom i A nna nie mogą się oprzeć pokusie przywłaszczenia sobie pieniędzy, które znajdują ukryte w mieszkaniu swojego najemcy. Po krótkotrwałej euforii popadają jednak w kłopoty. Ich życie szybko zamieniają w koszmar bezwzględny handlarz narkotyków, pałający żądzą zemsty rabuś i policjant, od początku podejrzewający, że Tom i A nna nie mówią całej prawdy.

Gdzie kupić?

Opinie czytelników
daniello188 | 2011-02-11
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 11 lutego 2011

Fantastyczna książka. To jest mój pierwszy, przeczytany, thriller i dzięki tej książce myślę , że nie ostatni.

Od samego początku książka nabiera tępa i nie traci go do końca! Łapie za serce, a czasami powoduje skurcz wszystkich mięśni w ciele.
Warto było poświęcić czas na przeczytanie tej książki. Mocno polecam!

nicholas | 2013-01-29
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 29 stycznia 2013

Taki sobie. Mozna przeczytac na raz i zapomniec. Czyta sie szybko i przyjemnie. Mnie denerwowala glupota prawie wszystkich bohaterow. Dziwne wybory, czasem dziwne sytuacje jakos mnie do konca nie przekonaly. Inne ksiazki Sakeya oceniam znacznie lepiej.

feNo | 2011-09-27

Bardzo dobry thriller, pokazany z perspektywy małżonków, którzy doświadczeni przez los myślą, że znalezione pieniądze odmienią ich życie na lepsze... Nie wiedzą jednak, jak bardzo się mylą.
Świetna książka, wartka akcja, napięcie rosnące ze strony na stronę, eksplodujące w finale. Nie mogąc doczekać się następnych książek Sakey'a. Polecam!

DeathlyHallows | 2012-11-09
Przeczytana: 09 listopada 2012

Wciąga już od samego początku, nie idzie się od niej oderwać. Historia w prosty sposób pokazuje, że mimo wszystko 'pieniądze' szczęścia nie dają. Za żadne skarby nie odkupimy śmierci bliskiej osoby.. Zakończenie troszkę mnie rozczarowało, ale poza tym wielki wielki + :)

Ewelina | 2012-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2012

Szybko się czyta, dużo niespodziewanych akcji, polecam na urlop lub jesienne wieczory

Hexe | 2012-04-02

Nie porwała mnie, ale czyta się nieźle.

radziu21 | 2013-11-19

Spodziewałem się czegoś więcej

Ka- | 2012-11-01
Przeczytana: 09 listopada 2012

Cały czas trzyma w napięciu.

CrisKosa | 2014-08-17

64. rocznica
  • Herbert George Wells
    148. rocznica
    urodzin
    Moja pewność siebie zbiła ich z tropu. Zwierzę potrafi być zawzięte i przebiegłe, ale na to, by kłamać w żywe oczy,trzeba być stuprocentowym człowiekiem.
  • Stephen King
    67. rocznica
    urodzin
    Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.
  • Fannie Flagg
    70. rocznica
    urodzin
    Wiesz, serce może pękać, ale i tak bije dalej
  • Leonard Cohen
    80. rocznica
    urodzin
    Chciałbym, żeby wszystko, co ma się do powiedzenia, można było wyrazić jednym słowem. Nie cierpię tego, co może się zdarzyć między początkiem a końcem zdania.
  • Craig Thompson
    39. rocznica
    urodzin
    Odniosłem porażkę w delikatnych igraszkach przyjaźni.
  • Lars Saabye Christensen
    61. rocznica
    urodzin
    Człowiek się nie uczy na własnych błędach. Człowiek się ich uczy na pamięć.
  • Dymitrij Bilenkin
    81. rocznica
  • Hong Ying
    52. rocznica
    urodzin
    Niemniej są na świecie tacy ludzie, których spotyka się na wąskiej ścieżce życia, a rolę, jaką w nim odegrają, można opisać wyłącznie za pomocą emocji, nie słów. Kiedy takich dwoje zejdzie się na tej samej wąskiej ścieżce, to czy tego chcą, czy nie, przyciągani potężną siłą zmierzają ku sobie, odczu... pokaż więcej
  • Frederic Beigbeder
    49. rocznica
    urodzin
    Świat jest nierealny, z wyjątkiem chwil, kiedy jest wkurwiający.
  • Sarah Rees Brennan
    31. rocznica
  • Walter Scott
    182. rocznica
    śmierci
    Ten, kto jest bez nazwiska, bez przyjaciół, bez pieniędzy, bez ojczyzny, jeszcze zawsze jest człowiekiem. Kto zaś to wszystko posiada także nie jest niczym więcej.
  • Arthur Schopenhauer
    154. rocznica
    śmierci
    Bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?
  • Sven Hassel
    2. rocznica
    śmierci
    - W co ty się, kurwa, bawisz? Wiesz, kim ja jestem? Germański żołnierz, to ja! Tankist! Bum bum! I mam w dupie twojego Stalina czy jakiegoś innego cholernego Ruska!
  • Jacqueline Susann
    40. rocznica
  • Wergiliusz
    2032. rocznica
    śmierci
    Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - Niech z naszych kości narodzi się mściciel

Znajdź nas na Facebooku