Prawo zemsty

Tłumaczenie: Krzysztof Bereza
Wydawnictwo: Amber
Rules of Vengeance

Doktor Jonathan Ransom odkrył prawdę o swojej ukochanej żonie - tajnej agentce amerykańskiego wywiadu. Ale Emma zniknęła pół roku temu, uciekając przed zemstą Oddziału, agencji, którą zdradziła. Nagle - ku radości Jonathana - pojawia się w Londynie. Ale nie przyjechała tu dla niego. Zamach na limuzynę rosyjskich dyplomatów zmienia to, co wziął za romantyczne rendez-vous, w terrorystyczną masakrę. O udział w ataku jest oskarżony... Jonathan.

| 2012-10-02
Przeczytana: 02 października 2012

Kupiłem tą książkę w Matrasie za 9,90 zł, ponieważ podobał mi się jej opis. Przyznam szczerze, że nie wiedziałem, że jest to kontynuacja "Kodeksu Zdrady", którego nie przeczytałem.

"Prawo Zemsty" czyta się dobrze i przyjemnie, mimo że można domyśleć się wszystkiego, co autor zaplanował na kolejnych stronach (no może oprócz zakończenia, które mnie bardziej rozczarowało banalnością niż zaskoczyło). Plusem niewątpliwie jest to, iż nie trzeba przeczytać "Kodeksu Zdrady", żeby wiedzieć, o co chodzi w tej książce

Polecam miłośnikom thrillerów i osobom, które lubią czytać książki, w których coś się dzieje niemalże na każdej stronie.

Wioluśka | 2015-02-02
Przeczytana: 01 lutego 2015

5/52
rewelacja, to ten typ książki kiedy na zakończenie praktycznie wiesz już co i jak, a ostatni rozdział daje takiego pstryczka w nos że jeszcze długo po myśli sobie 'ale jak to??'

Marduk | 2016-03-22
kozak88 | 2014-07-10