Romantyczna kolacyjka

LubimyCzytać

Korzystając pełnymi garściami z grzechu różnicy wieku (41lat!) wykreowaliśmy dla Was 41 kolorowych romantycznych kolacyjek, łamiąc po drodze wszelkie konwenanse, powodując zupełnie niezamierzoną sensację na portalach internetowych i w prasie kolorowej. A my jak gdyby nigdy nic, przyjaźnimy się dalej, a do tego gotujemy, fotografujemy, podróżujemy. I o tym jest właśnie Romantyczna Kolacyjka czyli 41 kolacyjek które warto było przeżyć doświadczyć sfotografować dla Was”Michał Olejnik absolwent łódzkiej filmówki, producent filmowy i fotograf. Pracował w serialu “M jak Miłość” jako kierownik planu. Miłośnik podróży i dobrej kuchni.Agnieszka Perepeczko aktorka, autorka 7 książek. Mieszka na dwóch kontynentach osoba przekorna i nieco kontrowersyjna.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras