Śniadanie w łóżku i inne rozkosze kulinarne

Wydawnictwo: Nowy Świat
poradniki

Śniadanie w łóżku i inne rozkosze... kulinarne Agnieszki Perepeczko to książka inna niż pisane przez autorkę do tej pory. Tutaj na pierwszy plan wysuwa się sama autorka i jej rodzina. To spontaniczne, pełne ciepła i humoru spotkanie z gwiazdą. Spotkanie rodzinne, intymne: w kuchni, salonie, przy stole i w... łóżku. Autorka dzieli się swoimi doświadczeniami z prowadzenia domu otwartego, zdradza związane z tym sekrety, wplatając w opowieść anegdoty i dowcipne wspomnienia z wrodzonym sobie poczuciem humoru i autoironią. Jedzenie to nie tylko pokarm dla ciała. Głównym przesłaniem książki jest wiara, że smaczne, ładnie podane potrawy, smakowane w przyjaznym towarzystwie to lekarstwo dla duszy. Autorka podaje rady jak każdego dnia, nawet wbrew okolicznościom, już od śniadania zachować dobre samopoczucie, jak podjąć ukochanego, żeby oszalał z pożądania, jak na energię życiową działa degustacja w łóżku..

Wiedźminka | 2012-03-25
Przeczytana: 25 marca 2012

Wbrew wszystkiemu sympatyczna ta książka. Przepisów na pewno nie wykorzystam, bo są zbyt wymyślne. Ale autorka pokazuje nam, że jedzenie to też sztuka i dużo radości z niej.

| 2011-07-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinaria

dobra książka dla zainteresowanych kulinariami - nie tylko przepisami, ale też doznaniami estetycznymi związanymi z jedzeniem

Krysia | 2012-01-22

Książka bardzo średnia - można przeczytać, ale z pewnością nie zachwyca i nie powala na kolana. Przepisy również średnie.

mariola | 2016-10-29
maropla | 2015-10-01