Myśl, tańcz i kochaj... siebie

Wydawnictwo: Nowy Świat
poradniki
TomNorris

„Myśl, tańcz i kochaj… siebie” to rozmowy-opowieści: trochę poważne, trochę zabawne. To zderzenie sposobu myślenia, doświadczeń, wrażliwości dwóch kobiet. Jednej: nieco kontrowersyjnej, zaczepnej, często atakowanej w tabloidach, ale też niezwykle lubianej przez widzów i czytelników, mimo jej hedonistycznego i nieco egoistycznego podejścia do życia. I drugiej: prawie czterdzieści lat młodszej, trochę nawiedzonej poetycznej czarownicy-anielicy, dziennikarki o szerokich horyzontach myślowych.
Autorki kładą szczególny nacisk na podmiotowość kobiet, na umiejętność radzenia sobie w życiu, na pamiętanie o radościach, przyjemnościach i śmiechu, przypominają, że koniecznie trzeba dbać o zdrowie i dobre samopoczucie.

źródło opisu: http://www.nowy-swiat.pl/ns/?p=1280

źródło okładki: http://www.nowy-swiat.pl/ns/?p=1280