Kapitanowie

Wydawnictwo: Rebis
The captains
9788373019751
wojna koreańska, Korea

Koniec drugiej wojny światowej nie oznacza dla oficerów US Army zasłużonego odpoczynku. Politycy wikłają ich wciąż w nowe wojny. Akcja "Kapitanów" rozpoczyna się 25 czerwca 1950 roku, w dniu inwazji Koreańskiej Armii Ludowo-Demokratycznej na pozycje armii południowochińskiej. W skład pośpiesznie ściągniętych do Korei posiłków wchodzą pilot Rudolf "Mac" MacMillan, czołgista Craig Lowell i oficer wywiadu Sanford T. Felter - bohaterowie cyklu "Braterstwo Broni".

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: www.empik.com

Barbara Zawilinska | 2012-01-12

Swietna ksiazka!!! Nie moge sie doczekac kiedy przeczytam kolejna czesc!!! Barwni bohaterowie, swietna akcja! Warto przeczytac!

p.babula@vp.pl | 2016-11-13
Mefiozos | 2016-06-20