Spotkania z tamtym światem

Wydawnictwo: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna "ADAM"

Miliony ludzi na całym świecie utrzymują, że dane było im przeżyć spontaniczny kontakt ze zmarłymi. Zjawiska tego rodzaju w badaniach nad śmiercią i umieraniem określane są jako kontakty po śmierci . Na stronach tej książki możemy sie dowiedzieć w jak różnorodnych formach i w jaki sposób dochodzi do tego rodzaju kontaktów pośmiertnych. Po raz pierwszy zdarza się tu udokumentowanie odnośnych reakcji przeważnie najnowszych i pochodzących z niemieckiego obszaru językowego. Mamy nadzieję, że ta książka okaże się pomocna w lepszym zrozumieniu tematu. W każdym razie wynika stąd, że spotkamy znów swych zmarłych po tamtej stronie czasu i przestrzeni. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,