Razer's Ride

Cykl: The Last Riders (tom 1)
Wydawnictwo: Young Ink Press, LLC
MC, +18, romans, miłość
angielski
Katarzyna

Beth Cornett is the town good girl, so staying out of the way of the motorcycle club’s dangerous members was a no brainer. Unfortunately, she manages to catch the eye of Razer, who has every intention of tempting her to take him on despite her misgivings. When her worst fears are realized, she is left heartbroken, determined to forget her walk on the wild side. Razer was not going to change...

Razer was not going to change for any woman, not even Beth. Their lifestyles were too different; betrayed she ran. Realizing his mistake too late; she was not about to forgive and forget. It takes a killer intent on targeting Beth to bring her back to him and The Last Riders for protection. Razer may have learned his lesson, but this time, as long as she is at the club, she has to play by their rules.

źródło opisu: https://www.jamiebegley.net/razer-s-ride

źródło okładki: https://www.jamiebegley.net/razer-s-ride

KailaaMoor | 2019-04-05
Na półkach: Przeczytane, 2019, PDF
Przeczytana: 04 kwietnia 2019

Po pierwsze, sama nie mogę uwierzyć, że w ostatnie dni pochłaniam jedną książkę za drugą... Ale co się dziwić, gdy świat klubów motocyklowych i akcja jaka się tak dzieje sprawiają, że chcę więcej i więcej.
Co do Razer's Ride, na początku byłam niepewna i miałam mieszane uczucia, ale potem znalazłam tam to czego szukałam!
Było pikantnie, był własny świat i prawa klubu, byli przystojni i ociekający testosteronem faceci, cała masa dobrze zbudowanej akcji, tajemnice i wiele innych...
Beth - główna bohaterka, to córka nieżyjącego już pastora, którą fizycznie i psychicznie skrzywdziła rodzina (oj uwierzcie, że na poznanie tej krzywdy trzeba długo poczekać, ale to porządny cios). Dziewczyna wychowywana w konserwatywnej rodzinie jest pełna życia i miłości do innych, a w szczególności przybranej siostry, Lili. Z czasem wkracza w świat klubów (uznałam, że można stwierdzić w liczbie mnogiej - licząc ekipę z Last Riders i laski z Destructors) motocyklowych... Tylko czy taka dziewczyna...

Daria | 2018-10-31
Przeczytana: 30 października 2018

Jejku...jak dla mnie trochę za mało...
Myślałam że będzie to coś naprawde ekstra. Bardzo się zawiodłam na tej książce. Często jest tak że pierwsza część jest mega a kolejne do kitu. Tu chyba jest odwrotnie.
Krótkie opisy, krótkie dialogi, mało wyjaśnień, mało charakterystyki, zero chemii między głównymi bohaterami wszystko dzieje się za szybko.
Beth jest dziewczyną skrzywdzoną przez Ojca pastora. Po jego śmierci probuje wraz z siostrą Lily żyć normalnie i cieszyć się wolnością. Poznaje klub motocyklowy Last Riders i przystojnego motocykliste Razera. Zaczyna się między nimi rodzić uczucie, które wcale nie jest ukazane w jakiś fenomenalny sposób. Nie czułam tego jak czytałam tą książkę. Bardziej odczuwałam jak Raze rani Beth i pogardza nią. Nawet łzy mi popłyneły. Było mi po prostu żal dziewczyny, która chciała rozwinąć swoje skrzydła wolności .W tej książce było też dużo seksu i scen które lekko mnie zszokowały.
Ja jednak lubię motyw MC w książkach i dam jeszcze szansę tej serii....

Larinae | 2018-10-17

Jestem w trakcie czytania trzeciej książki z tej serii i wiecie co?
W każdej z części jest coś niesamowicie irytującego, co praktycznie odrzuca mnie od dalszego czytania (ale ktoś mi wspominał, że im dalej tym lepiej). Nie wiem, co to dokładnie jest i proszę, nie zrozumcie mnie źle.
Ostatnio czytam dużo książek z tematyką MC, a ta seria przyznam, że jest dość płynna. W jakim sensie? To, że widać płynność charakterów, a także wydarzeń - nie dzieje się tutaj za wiele rzeczy niepotrzebnych, a kolejne postacie kolejnych tomów zgrabnie są wplatane w tomy.
Ale wrócę teraz do samej części.
Czy mnie to porwało? Nie
Czy mnie to pozostawiło z jakimś niesmakiem? Trochę.
Cóż, przyznam, że książka wcale nie jest taka zła. Podoba mi się to, jak zbudowany został ten cały klub. Ale (i to przewija się w kolejnych dwóch tomach) zaczyna mnie już denerwować schematyczność tych książek.
I pod tym względem, według mnie (to naprawdę nie jest oryginalna historia), wiele książka traci.
Beth była i jest...

Natalia86 | 2018-09-29
Przeczytana: 29 września 2018

Przeczytałam prawie wszystkie książki o Last Riders oraz o reszcie ich znajonych. Ciężko jest mi ocenić ten cykl,ponieważ jest tu kilka bardzo dużych minusów:
-głupie, naiwne boheterki
-seks każdy z każdym( może ktoś powie, że jestem zacofana, chociaż ja tak nie uważam. Wszystko ma swoje granice, a tu to jest aż trochę obrzydliwe), są tu krótko mówiąc grupowe orgie
-panowie w większości tomów źle traktują swoje wybranki, zdrady itp.
Wracając do 1 tomu. Beth łagodna, miła, uczynna kobieta,ale przepraszam bardzo jak mogła od tak wybaczyć Razerowi taki numer? Rozumiem, że to było celowe, aby odkryć mordercę, ale bez przesady. Ledwo do niej poszedł a już zgoda i seks, to jest trochę śmieszne i dziwne.
Właśnie tego typu sprawy odbierają urok tym książką. Mimo że pomysł na nie był ciekawy. Czy polecam? Jeśli ktoś lubi historie o głupiej, naiwnej kobiecie oraz o orgiach to tak polecam. Jeśli ktoś lubi MC, ale woli książki na nieco lepszym pozniomie to zapewniam jest sporo takich pozycji...

tylkojego095 | 2018-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2018

Grzeczna poukładana dziewczyna i niebezpieczny, seksowny motocyklista;)
Co może się nie udać?:D:D:DD:D
Książka bardzo ciekawa, zabawna, seksowna z paroma dramatami które nadają jej charakteru:D
Zdecydowanie Polecam i sięgam po następną część^^

Ewitka | 2018-05-30
Na półkach: Przeczytane, E-book, MC, 2018, Erotyk
Przeczytana: 29 maja 2018

Przyznam się, że czytałam dużo lepsze książki o tematyce Mc a ta mnie nie porwała. Razer trochę za bardzo zachowuje się, jakby uciekł z buszu, ona niby córka pastora, a momentalnie robi się mokra i tak przez połowę książki praktycznie nic się nie dzieje. Dopiero pod koniec akcja nabiera tempa. Plus, że poznajemy innych bohaterów tej serii, może warto dać im szansę.

jola79 | 2018-05-03

Szczerze pisząc nie rozumiem postępowania Beth. Każdy oceni ją po przeczytaniu tej książki, ale godziła się na wszystko zatracając swoje poczucie godności, dumy. On przepełniony sexem nie liczący się z nikim. Jak dla mnie dziwna para i dziwna książka.

sagamilka | 2018-04-24
Na półkach: Przeczytane, Rok 2018
Przeczytana: 24 kwietnia 2018

Nie zachwyciała mnie ta książka. Niby dobrze napisana ale brakowało mi chemii pomiedzy głównymi bohaterami. Nie było tego specyficznego przyciągania. Na końcu trochę się zdziwiłam, że zakochali się w sobie bo wyglądało na to, że łączy ich tylko seks. Nie wiem czy przeczytam kolejną część.

maggnolia | 2017-10-30
Przeczytana: 29 października 2017

Mocna i bolesna akcja jak to w klubach MC. Warta przeczytania.

skorupka | 2017-09-13
Na półkach: Przeczytane, Jest

Książka mi osobiście się podobała, choć nie było szału (jednakże na pewno nie jest to lektura dla każdego). Wydaje mi się jednak że czegoś mi w niej brakowała, za szybko ta historia się skończyła, autorka mogła bardziej ją rozbudować – dać więcej akcji. Trochę drażniło mnie tak wiele scen sexu (bardziej bym nazwała je orgiami ;)) i to, że większość czasu członkowie spędzali pie...ąc się.
Ciężko mi jest też uwierzyć, że Beth po takim dzieciństwie miała dalej takie kochane serduszko dla wszystkich, bo ja po takich przeżyciach raczej bym była, no nie wiem … twarda, zgorzkniała …
A jeśli chodzi o Razera – o, temu to nie raz przypie...łabym w caban!!! IMBECYL! I na pewno bym mu tak łatwo nie wybaczyła!