Trudne decyzje

Okładka książki Trudne decyzje Lauren Brooke
Okładka książki Trudne decyzje
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 4) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Heartland (tom 4)
Taking Chances
Wydawnictwo Dolnośląskie
2007-01-01
2007-01-01
Donata Olejnik
konie

Kolejna, czwarta powieść z popularnego cyklu HEARTLAND, opowiadającego o schronisku dla koni wtulonym miedzy wzgórza Wirginii, które jest przytuliskiem nie tylko dla zwierząt. Leczy się w nim blizny przeszłości, jakie noszą źle traktowane konie, lecz także ludzie znajdują w Heartlandzie...

Po raz kolejny autorka poprowadziła w doskonały sposób swoją fabułę. Książka jest warta przeczytania ludzi młodych i zbuntowanych, którzy koniecznie chcą postawić na swoim nie patrząc na konsekwencje swoich decyzji. Morał końcowy jaki płynie z tej książki jest przepiękny i aktualny dla dzisiejszych nastolatków.

Tak samo ciepła i szybko i łatwo "wchodząca". Wszystko jest logicznie opisane nie ma w niej akcji typu "Treg się obraził na Amy, dwa rozdziały później już się kochali". Polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przyjemna młodzieżówka,o koniach i tym co znaczy wybaczenie.I nie nienawidzi się człowieka,tylko tego co robi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka idealna dla miłośników koni :)

Książka idealna dla miłośników koni :)

Świetna seria ;)

Świetna seria ;)

Fajna książka. Wciągająca.

Fajna książka. Wciągająca.

Wspaniała, polecam

Wspaniała, polecam

Polecam tą książkę ludziom, którzy uważają że dużo przeżyli.
15letnia Amy Fleming musi radzić sobie nie tylko z problemami szkolnymi,domowymi ale i schroniska koni którym się zajmuje.
Problemy finansowe nie przeszkadzały dziewczynie tak bardzo jak jej siostrze Lou, która uświadomiła ją że jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zamknąć HEARTLAND. Dziewczyny zorganizowały dzień otwarty na, którym pokazały Bajkę konia pani Stillman. Koń nie pozwalał się dosiąść a Amy dokonała cudu.
Dzień otwarty okazał się być strzałem w dziesiątkę. Mieli tylu chętnych do opieki nad końmi że brakowało miejsc a lista oczekujących była dardzo długa...
ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA SERII KSIĄŻEK HEARTLAND

Polecam tą książkę ludziom, którzy uważają że dużo przeżyli.

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii!!! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam każdą książkę z serii Heartland!

• Konie
  • Heartland
  • Młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Trudne decyzje