Calligaris. Uczeń czarownika. Kosmos w ludzkim ciele

Seria: Kwiaty w mroku
Wydawnictwo: Akia
Michalina

Giuseppe Calligaris, najwybitniejszy fenomen XX wieku, pchnął myśl ludzką na wyżyny kreatywnego poznania Wszechświata. Przenikliwości jego intuicyjnego umysłu odkrywcy i jego wprost tytanicznej pracy zawdzięczamy, że uzyskaliśmy klucz umożliwiający otwarcie jakichkolwiek drzwi prowadzących w nieznane, w celu dokonania radykalnej zmiany w swoim życiu i swoich wierzeniach. Calligaris uważa, że w człowieku kryją się takie przyrządy, jak: waga, zegar, kalendarz, metr, mikroskop, barometr, wiatromierz, lornetka, soczewka, spektroskop, komora Kirliana i wiele innych. Praktycznie więc, wszystko co istnieje we Wszechświecie, może być spostrzeżone i odtworzone przez ciało ludzkie. Calligaris obiecuje nam przebudowę i wzbogacenie naszej ograniczonej świadomości.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!