Uległość

Cykl: Bound Hearts (tom 2)
Wydawnictwo: MSPUB
Submission
pochłaniacz

Ella desperacko chciała naprawić relacje z córką. Nie mogła cofnąć rzuconych w gniewie słów, ale mogła jej pomóc, być blisko. Decyduje się na powrót do Virginii i spotkanie z duchami przeszłości. Za namową Tess wynajmuje pokój Jamesowi. Ale ten konkretny duch przeszłości jest wyjątkowo cielesny – seksowny, dominujący i młodszy. Dla kochającej kontrolę i porządek Elli dominacja Jamesa w połączeniu z jego wiekiem jest nie do zaakceptowania. James ma zupełnie inne plany, jest pewien, że tym razem Ella ulegnie i podda się całkowicie płonącemu między nimi pożądaniu.

źródło opisu: woblink.com

źródło okładki: woblink.com

Przyjemnepl | 2016-09-29

ycie to ciągłe i nieustające wybory. Wybieramy szkołę, przyjaciół i partnera. Niestety czasem nasze wybory, dopiero po jakimś czasie okazują się błędne. Ella Delacourte po nakryciu swojej córki w dwuznacznej sytuacji z Colem i Jassem, w pierwszej chwili pomyślała, że Jess to osoba, z jej przeszłości, jednak czasami pierwsze wrażenie może być mylne, to był jego brat bliźniak.

James Wyman był jednym mężczyzną w życiu Elli, przy którym czuła wielkie pożądanie, na którego jej ciało tylko reagowało. Przez całe swoje małżeństwo, starła się sprostać oczekiwaniom męża, dopiero zaproszenie Jamesa do swojej sypialnie przez Pana Delacourte, zmieniało jej życie na zawsze i to zniszczyło jej małżeństwo. Nie była w stanie przestać myśleć o zjawiskowym mężczyźnie, który uwolnił jej pożądanie, w sypialni wyobrażała sobie zamiast męża – Jamesa.

Po ślubie Tess i Cola, córka poprosiła ją aby ugościła na kilka dni mężczyznę ze swoich marzeń. Wiedziała, że nie jest to dobry pomysł, ale nie mogła tego...

jovvi | 2016-06-16

hej, ale naprawde każda kobieta marzy o pieprzeniu w tyłek??? Dajcie spokój... Kazda cześc tego cyklu jest o tym samym: ona mokra na sam widok a on wiecznie gotowy. To jest jeszcze do ogarnięcia ale to totalne analne popychanie to już wieje sztucznością. Nie wiem czy autorka opiera opisy na własnych doświadczeniach ale wiele jest mocno przesadzonych wiec zaliczam cykl do romansu paranormalnego.

Kasia1101998 | 2016-02-19

Cóż... jest znacznie lepsza od pierwszej części. Już coś się dzieje i jest to nietypowe. Jeśli ktoś się zastanawia nad przeczytaniem książki z tej serii to ta jest najlepsza.

Oczytana | 2016-01-11

Nie będę wypowiadać się dosadnie na temat tej książki. Szkoda, że taka krótka, jednak moim zdaniem czegoś w niej brakuje. Przykro mi.

Ewitka | 2015-09-22
Na półkach: Przeczytane, E-book, D/s, 2015, Erotyk
Przeczytana: 22 lipca 2015

Tym razem matka Tess pada ofiarą fascynacji uległością i perwersyjnym seksem. Jak dla mnie beznadziejna książka, dobrze, że taka krótka, to dotrwałam do końca.

Angie | 2013-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2013

W sumie opisy seksu przez niecałe 80 stron, trudno to moim zdaniem nazwać książką, ale...

Thanith | 2013-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2013

gorsza od poprzedniej części ale i tak zasłużyła na wysoką notę.
szkoda, że taka krótka.