Akceptacja

Okładka książki Akceptacja
Lora Leigh Wydawnictwo: MSPUB Cykl: Bound Hearts (tom 5) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bound Hearts (tom 5)
MSPUB
2016-06-01
2016-06-01

Rdzeń jest ten sam co w poprzednich 6 częściach. On (Sax) czeka na nią (Marey) już bardzo długo, ona przerażona swoją seksualnością ciągle od niego ucieka. Jemu skończyła się cierpliwość, więc postanawia ją zdobyć.
Tutaj i pomaga i przeszkadza były mąż Marey, Vince, który ją prześladuje.

Klasycznie mamy sex analny i oczywiście trójkąt. Opisy są bardzo pikantne i sugestywne, przy odpowiedniej oprawie czytając je można poczuć gorąco między udami ;)

Natomiast jeśli szukacie książki z ostrymi scenami seksu, lekką perwersją, trójkątami i orgią, ale jednocześnie pełną emocji, budowania relacji, szacunku i miłości to polecam Wam serie Megan Maxwell "Proś mnie o co chcesz".

Tutaj i pomaga i przeszkadza były mąż Marey, Vince, który ją prześladuje.

Klasycznie mamy sex analny i oczywiście trójkąt. Opisy są bardzo pikantne i...

Dodaj cytat z książki Akceptacja