Akceptacja

Lora Leigh Wydawnictwo: MSPUB Cykl: Bound Hearts (tom 5) literatura obyczajowa, romans
MSPUB
Bound Hearts (tom 5)
literatura obyczajowa, romans
2016-06-01

Rdzeń jest ten sam co w poprzednich 6 częściach. On (Sax) czeka na nią (Marey) już bardzo długo, ona przerażona swoją seksualnością ciągle od niego ucieka. Jemu skończyła się cierpliwość, więc postanawia ją zdobyć.
Tutaj i pomaga i przeszkadza były mąż Marey, Vince, który ją prześladuje.

Klasycznie mamy sex analny i oczywiście trójkąt. Opisy są bardzo pikantne i...

• Ebook
  • Erotyk