Submission

Cykl: Bound Hearts (tom 2)
6 (50 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Submission
romans, niewolnictwo, uległość
angielski
Scarlett

In her desperation to repair the rift between herself and her daughter, Ella moves back to Virginia, and agrees to allow the ghost of her past back into her life. As a favor to her daughter, she allows James Wyman, Jesse's twin, to stay the week in her new home. James. Dominating. Sexy. Younger. The man that has filled her most secret fantasies, her most forbidden desires. And James is determined Ella won't escape him again. This time, she will submit Bound Hearts - Seduction By Lora Leigh Book 3 in the Bound Hearts series Jesse Wyman knows Terrie's reluctance to accept the desires that are a natural part of him. Desires he sees lurking in the darkest depths of her eyes. But Terrie must accept those needs herself. In a bold and risky turn, Jesse dares her to seduce him. Challenges her to accept her needs, to push her own boundaries. She must convince him. She must be willing to risk her heart, her very soul, for the ultimate prize. But is Terrie more daring than even Jesse knew?

źródło opisu: http://www.amazon.com

źródło okładki: http://www.amazon.com

Kasia1101998 | 2016-02-19

Cóż... jest znacznie lepsza od pierwszej części. Już coś się dzieje i jest to nietypowe. Jeśli ktoś się zastanawia nad przeczytaniem książki z tej serii to ta jest najlepsza.

Ewitka | 2015-09-22
Na półkach: Przeczytane, E-book, D/s, Erotica, 2015
Przeczytana: 22 lipca 2015

Tym razem matka Tess pada ofiarą fascynacji uległością i perwersyjnym seksem. Jak dla mnie beznadziejna książka, dobrze, że taka krótka, to dotrwałam do końca.

Oczytana | 2016-01-11

Nie będę wypowiadać się dosadnie na temat tej książki. Szkoda, że taka krótka, jednak moim zdaniem czegoś w niej brakuje. Przykro mi.

Angie | 2013-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2013

W sumie opisy seksu przez niecałe 80 stron, trudno to moim zdaniem nazwać książką, ale...

Przyjemnepl | 2016-09-29

ycie to ciągłe i nieustające wybory. Wybieramy szkołę, przyjaciół i partnera. Niestety czasem nasze wybory, dopiero po jakimś czasie okazują się błędne. Ella Delacourte po nakryciu swojej córki w dwuznacznej sytuacji z Colem i Jassem, w pierwszej chwili pomyślała, że Jess to osoba, z jej przeszłości, jednak czasami pierwsze wrażenie może być mylne, to był jego brat bliźniak.

James Wyman był jednym mężczyzną w życiu Elli, przy którym czuła wielkie pożądanie, na którego jej ciało tylko reagowało. Przez całe swoje małżeństwo, starła się sprostać oczekiwaniom męża, dopiero zaproszenie Jamesa do swojej sypialnie przez Pana Delacourte, zmieniało jej życie na zawsze i to zniszczyło jej małżeństwo. Nie była w stanie przestać myśleć o zjawiskowym mężczyźnie, który uwolnił jej pożądanie, w sypialni wyobrażała sobie zamiast męża – Jamesa.

Po ślubie Tess i Cola, córka poprosiła ją aby ugościła na kilka dni mężczyznę ze swoich marzeń. Wiedziała, że nie jest to dobry pomysł, ale nie mogła tego...

jovvi | 2016-06-16

hej, ale naprawde każda kobieta marzy o pieprzeniu w tyłek??? Dajcie spokój... Kazda cześc tego cyklu jest o tym samym: ona mokra na sam widok a on wiecznie gotowy. To jest jeszcze do ogarnięcia ale to totalne analne popychanie to już wieje sztucznością. Nie wiem czy autorka opiera opisy na własnych doświadczeniach ale wiele jest mocno przesadzonych wiec zaliczam cykl do romansu paranormalnego.

Thanith | 2013-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2013

gorsza od poprzedniej części ale i tak zasłużyła na wysoką notę.
szkoda, że taka krótka.

Króliczek11 | 2018-08-07