Poddanie

Cykl: Bound Hearts (tom 1)
Wydawnictwo: MSPUB
Surrender
pochłaniacz

Cole pożądał Tess od lat i ona dobrze o tym wiedziała. Kilka razy ostrzegał jak jej pragnie i zrobił to bardzo dokładnie. Naga, przywiązana do łóżka, błagająca o dotyk. Chciał całkowitego poddania. Tess nie akceptowała stylu życia Cole’a ani jego erotycznych gier, był całkowicie niemoralny. Jak mogła kochać kogoś takiego? Jak mogła mu zaufać? Słyszała nawet plotki, że Cole dzieli się swoimi kochankami! Tylko że ona już go kochała. Co się stanie, jeżeli podda się jego pragnieniom? Czy może zdobyć serce Cole’a?

źródło opisu: woblink.com

źródło okładki: woblink.com

BookomANIAczka | 2018-07-18
Na półkach: Przeczytane, Ebook, Porzucone
Przeczytana: 18 lipca 2018

Po prostu słabe, poddałam się za połową, resztę przewertowałam na szybko. Niczym się nie wyróżnia, nudna, a opisy wiecznie gotowych bohaterów- irytujące.
Główna bohaterka nawet podobałaby mi się pod względem charakteru, gdyby nie fakt, że starając się udawać zadziorną i niedostępną, w środku krzyczała: "Tak, tak dotykaj mnie!" Zmarnowana pozycja.

marta | 2018-05-20

Nuda.

Przyjemnepl | 2016-09-29

Krótkie opowiadanie, tak można nazwać całą serię „Bound Hearts”. W pierwszej części poznajemy dwudziestokilkuletnią Tess, mieszkającą z matką. Ojciec ponownie się ożenił z młodszą Melissą vel Missy. Matka całe życie wpajała dziewczynie, że ma trzymać się od mężczyzna z daleka, a szczególnie takich jak brat Missy Cole, już nie mówiąc o własnym ojcu. Niestety Cole już dwa lata wcześniej powiedział, że pragnie jej najbardziej na świecie, niestety w tamtym czasie nie była gotowa na to czego on od niej oczekuje.

Ojciec jak co roku wydaje przyjęcie, na którym bardzo chce aby zjawiła się jego córeczka. Siedem dni w domu ojca, pod jednym dachem z Cole, nie wydaje się dobrym pomysłem dla niej. Obietnica dana ojcu nie pozwala jej aby nie odwiedzić jego domu. W przed dzień wyjazdu, dostaje telefon od Cola, w którym uświadamia jej, że już koniec czekania.

„Trzymałem się z daleka zdecydowanie zbyt długo.Jesteś moja, Tess, i zamierzam ci to udowodnić. Cała moja. Moja w każdy możliwy sposób i...

CzytamNaOkrągło | 2016-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2016

Słaba, oj bardzo słaba. Ubogie słownictwo, a fabuła jeszcze uboższa. O ile sceny seksu mnie bawiły i śmieszyły, co rzadko mi się zdarza, a jednak, o tyle wkurzało mnie i irytowało wszystko w tej krótkiej, erotycznej historii. A już najbardziej nazywanie męskiego członka ,,Kogutem" ;) Nie wiem, czy autorce brakowało polotu, czy aż nadto wybujała fantazja dała o sobie znać, ale ja wole w tego typu powieściach jednak nazewnictwo czysto anatomiczne. Nie polecam, a nawet odradzam. Szkoda czasu.

jovvi | 2016-06-16

hej, ale naprawde każda kobieta marzy o pieprzeniu w tyłek??? Dajcie spokój... Kazda cześc tego cyklu jest o tym samym: ona mokra na sam widok a on wiecznie gotowy. To jest jeszcze do ogarnięcia ale to totalne analne popychanie to już wieje sztucznością. Nie wiem czy autorka opiera opisy na własnych doświadczeniach ale wiele jest mocno przesadzonych wiec zaliczam cykl do romansu paranormalnego.

Luczisuawa | 2016-05-19

To bardziej dłuższe opowiadanie niż książka, może i lepiej bo do najlepszych nie należy ;)
Dużo bardzo wulgarnych określeń, nie zawsze potrzebnych, bo istnieje coś takiego jak synonimy ;)

Kasia1101998 | 2016-02-19

Nie powala na kolana, jest nudne i schematyczne ;P Brak jakiejkolwiek akcji. Nawet pomysł jest mocno oklepany.Oj, nie warto.

Wiedźminka | 2016-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2016

Bardzo "pikantna" książka, którą można przeczytać za jednym zamachem.
Historia o dziewczynie, która głęboko skrywa własne pragnienia, ale one ujrzą światło dzienne za sprawą pewnego mężczyzny...
Niby erotyk, a jednak nie jest banalny, czy wulgarny.

Kasiek | 2015-12-14
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 14 grudnia 2015

Jeśli kiedykolwiek przedtem miałam wrażenie, że czytam książkę o niczym, to byłam w błędzie. Ta książka, a raczej powiastka, bo nawet nie opowiadanie czy powieść, pokazały mi czym jest treść bez fabuły. Może dlatego też jest taka krótka, bo trudno byłoby brnąć dłużej o niczym. Ta lektura nie ma żadnej akcji, a jeden wątek i to wyłącznie łóżkowy, trudno uznać za temat książki. Żadnych bliższych charakterystyk bohaterów, więc trudno mieć do nich jakikolwiek stosunek. Niewielka ilość dialogów, w dodatku nijakich, nie wzbudza zainteresowania. No a jeśli chodzi o samą "akcję", to niczym autorka nie zaskoczyła, biorąc pod uwagę mnogość podobnych lektur. Dobrze, że ta "książka" jest tak krótka, bo nie wiem jak długo zniosłabym czekanie na sedno fabuły, które tak naprawdę nie następuje. Czytanie zajęło mi chwilę, ale nawet jej szkoda na tę wątpliwą przyjemność. Nawet nie chcę wiedzieć co jest w następnych częściach.

Ewitka | 2015-09-22
Na półkach: Przeczytane, E-book, D/s, 2015, Erotyk
Przeczytana: 22 lipca 2015

Poznali się kilka lat wcześniej, po dwóch latach mają się z powrotem spotkać. Czują do siebie pociąg seksualny, tylko, że on ma niecodzienne upodobania, lubi dominację i dzielić się z innymi swoją kobietą. To nie moja bajka, poza różnorakimi scenami perwersyjnego seksu nic tu się nie znajdzie.