Bezwstydna

Okładka książki Bezwstydna
Lora Leigh Wydawnictwo: MSPUB Cykl: Bound Hearts (tom 7) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bound Hearts (tom 7)
Shameless
MSPUB
2016-04-27
2016-04-27
Magdalena Stefanowska

Jedna z lepszych części tej serii.
Duży plus za pomysł, ona młoda próbuje poderwać starszego playboya a on się próbuje jej oprzeć! ;)
Fajny erotyk!

Jedna z lepszych części tej serii.
Fajny erotyk!

Hm.... serio 10-letnia dziewczynka jest w stanie w tym wieku wiedzieć, że nie istnieje dla niej żaden inny mężczyzna... cmon!!!
No ale tak poza tym jednym absurdem, całkiem fajnie czytało się tym razem o tym jak to kobieta nieustępliwie dąży do zdobycia faceta.
Klasycznie jak w całej serii, mamy ostry seks z wykorzystaniem zabawek, bzykania się całą noc, orgazmów zwalających z nóg i facetów, którzy mogą to robić kilka godzin non stop (gdzie tacy są w realu?!)

Poza tym również tak jak w pozostałych tomach, nie ma tu za wiele fabuły, rozwoju bohaterów czy jakiejkolwiek substancji książkowej.

Natomiast jeśli szukacie książki z ostrymi scenami seksu, lekką perwersją, trójkątami i orgią, ale jednocześnie pełną emocji, budowania relacji, szacunku i miłości to polecam Wam serie Megan Maxwell "Proś mnie o co chcesz".

Dodaj cytat z książki Bezwstydna