Sceny z życia małżeńskiego według Sawki

Wydawnictwo: Elipsa
rozrywka

Szeregi rysunków Sawki zasilają tym razem małżonkowie, przy okazji, siejąc w nich niezły popłoch. Sawka skupia się na najważniejszych i jednocześnie skrajnych kategoriach i scenach z życia małżeńskiego - od miłości i seksu, w otoczeniu pełnym zrozumienia, do tajemnic i zdrady. Rysownik, tradycyjnie już, rozśmiesza, porusza, szydzi i prowokuje do myślenia. Tym razem wtóruje mu Rafał Bryndal, wroli komentatora - i rysunków i małżeństwa. Obaj siedzą w tej samej loży szyderców. I obaj dysponują okrutnie dobrą kreską. Sawka rysując, Bryndal pisząc.

Tatooska | 2015-10-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015