Mela i Kuba: Dają radę

Jaguar
2012-12-05
2012-12-05
Literatura współczesna rodzeństwo

Kolejna część przygód Meli (siostry Kuby, co chodzi do drugiej klasy) i Kuby (brata Meli co chodzi do piątej klasy:)). Kolejny raz czytałem z dzieckiem i kolejny raz zanosiliśmy się od śmiechu. Fajna kontynuacja przygód i codziennych perypetii pary Małolatów. Rzeczywistość widziana oczami dzisiejszych dzieci. Polecam zarówno tym małym jak i dorosłym. A jeśli się Wam nie...

Ponadczasowa świetna proza urozmaicona przezabawnymi rysunkami. Nie tylko dla dzieci.

Liczba gwiazdek, to opinia moich córek. Czytałam razem z nimi. Zabawne opowieści chłopca i dziewczynki. Tak oczywiste, realne. Świetna lektura dla małych i dużych. Brawo Panie Orłoś!

• Przeczytane 2016
  • Literatura dla młodzieży