Hatakumba w rysunkach...

Wydawnictwo: Sonia Draga
satyra
Ag2S

Henryk Sawka - znakomity polski rysownik i satyryk. Wnikliwy obserwator sceny politycznej i obyczajów Polaków. Ponieważ czasy, w których żyjemy są wybitnie inspirujące nieustannie „cierpi” na kryzys rysunkowej nadprodukcji. Hatakumba w rysunkach to seria najnowszych prac Henryka Sawki ilustrujących życie w Polsce w ostatnich miesiącach. Autor zebrał je skrzętnie w prosty i czytelny zbiór i...

Hatakumba w rysunkach to seria najnowszych prac Henryka Sawki ilustrujących życie w Polsce w ostatnich miesiącach. Autor zebrał je skrzętnie w prosty i czytelny zbiór i oddaje w Państwa ręce, życząc dobrej zabawy.

źródło opisu: http://www.soniadraga.pl/produkt/2826/inne.html

źródło okładki: http://www.soniadraga.pl/produkt/2826/inne.html