365 rozkładów Tarota. Podręcznik do codziennej praktyki

Wydawnictwo: Illuminatio
365 Tarot Spreads: Revealing the Magic in Each Day
tarot
Precious

Dokonuj ważnych życiowych wyborów każdego dnia w rok! Czytanie z rozkładu kart Tarota jest poszukiwaniem odpowiedzi na największe pytania, najgłębsze pragnienia i potrzeby. Moc Tarota leży w pytaniach, a teraz dzięki fascynującym i magicznym rozkładom na 365 dni w roku możesz otrzymać odpowiedzi na nie, bez względu na to, czy dotyczą: miłości, pieniędzy, kariery, zdrowia, rodziny, rozwoju...

Dokonuj ważnych życiowych wyborów każdego dnia w rok!

Czytanie z rozkładu kart Tarota jest poszukiwaniem odpowiedzi na największe pytania, najgłębsze pragnienia i potrzeby. Moc Tarota leży w pytaniach, a teraz dzięki fascynującym i magicznym rozkładom na 365 dni w roku możesz otrzymać odpowiedzi na nie, bez względu na to, czy dotyczą: miłości, pieniędzy, kariery, zdrowia, rodziny, rozwoju osobistego czy duchowego.
Z książki możesz korzystać przez 365 dni w roku, w każdej sytuacji i o każdej porze, dzięki czemu zyskujesz szereg możliwości pracy ze swoją talią kart oraz nieustannej praktyki.
Każdy rozkład bazuje na określonym historycznym lub magicznym wydarzeniu związanym z danym dniem, i każdemu towarzyszy szczegółowe wyjaśnienie oraz przykładowe pytania, na jakich możesz się skoncentrować w trakcie odczytywania kart.

Ten cudowny podręcznik zabierze Cię we wspaniałą podróż, abyś każdego dnia mógł doświadczać oświecenia.

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2015

źródło okładki: www.illuminatio.pl

grejfrutoowa | 2016-05-02
Przeczytana: 02 maja 2016

Tarot to najpopularniejsza z form układania kart w celu odczytania z nich pewnych informacji. Każdy o nim słyszał, mało kto jednak wie, że istnieje wiele możliwości jego rozkładania. Jest ich tak wiele, że każdy dzień roku może mieć swój własny schemat. Pozwala to pogłębić wiedzę na temat kart i lepiej poznać ich możliwości. Możemy im stawiać pytania, a co ciekawe, są one dość często tym samym zestawem u różnych osób.
365 rozkładów Tarota autorstwa Sashy Graham to podręcznik dla tych, którzy znają karty Tarota i dla tych, którzy chcą poznać je lepiej. Książka składa się z krótkiego wstępu i rozdziałów poświęconych konkretnym miesiącom.
We wstępie autorka uzasadniła, dlaczego zaczęła pisać tę książkę. Pokazała też inne rzeczy – to, że niewiele nas różni od naszych przodków, jak postrzega czas oraz co znajdziemy w książce. To zaledwie sześć stron tekstu, które wprowadzają w tematykę podręcznika.
Kolejne części to opis sposobów rozkładu kart. Każdy miesiąc podzielono na doby i...

Ania | 2015-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2015

Duży plus za wątki historyczna na każdy dzień roku oraz krótkie aczkolwiek konkretne opisy kart.
Niestety mało jest wśród 365 rozkładów tarota, rozkładów życiowych i konkretnych. Są to głównie rozkłady do analizy siebie( ale też większość delikatnie mówiąc dziwaczna) Również znajdziecie tu sporo rozkładów odrealnionych i chyba trochę wymyślonych na potrzeby zapełnienia książki treścią.
Książka ciekawosta ,można kupić ,możena się pobawić jak za oknem plucha i nuda, ale według mnie nie warta niestety swojej ceny.
Oczekiwałam bardziej życiowych pytań do kart i tu się zawiodłam.

Pycik | 2018-05-29
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać