Tarot

Sasha Graham Wydawnictwo: G+J ezoteryka, senniki, horoskopy
G+J
ezoteryka, senniki, horoskopy
2011-01-01

Ta książka jest kolejnym dowodem na to, jak często dziś w książkach możemy spotkać się z przerostem formy nad treścią. Jest to w rzeczy samej, gruba, pusta cegła, zapełniona mnóstwem obrazków, no bo skoro nie ma się nic ważnego do napisania, trzeba czymś wypełnić pustą przestrzeń. Największy jej plus to humor i dość luźne podejście do tematu; ale poza tym, jest zupełnie...

• Chetnie sprzedam - wymiana tylko na nowości raczej
  • Czary-mary