Anielskie wsparcie w miłości - karty + książka

Okładka książki Anielskie wsparcie w miłości - karty + książka Doreen Virtue
Okładka książki Anielskie wsparcie w miłości - karty + książka
Doreen Virtue Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-7377-542-8
anioły tarot karty anielskie

Zapraszam
www.nalogowy-ksiazkoholik.blogspot.com

Ten tydzień stoi pod znakiem specjalności i astropsycholigii. Może dlatego, że rzeczywiście jest wyjątkowy. W końcu żegnamy stary 2015 rok, a witamy nowy 2016. Może niektórzy z was mają jakieś szczególne postanowienia, z którymi przyjdzie się zmierzyć. A może nawet waszym celem jest znalezienie... prawdziwej miłości? Czemu nie pomóc sobie odrobiną zabawy oraz... magii?
Tytuł: Karty Anielskie. Wsparcie w miłości
Autor: dr. Doreen Virtue
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
No dobra... Na samym początku wyjaśniam, że nie param się tego typu „czarami” i choć z gruntu jestem romantyczką i marzycielką, to siedzi we mnie jednak realistka, która zazwyczaj dochodzi do głosu. Ta moja druga natura też czasem wychodzi na wierzch i właśnie dlatego zostałam właścicielką przepięknych kart, mających przynieść mi szczęście w miłości. Nie wiem, nie znam się, ale może rzeczywiście coś w tym wszystkim jest. Nie będę wnikać, ponieważ bardziej interesuję się stroną psychologiczną niż magiczną. Nie zmienia to jednak faktu, że widok tych pięknych kart przynosi jakiegoś rodzaju ukojenie.
Po otrzymaniu paczki w stylowym pudełeczku znalazłam talię wspaniałych kart z przepięknymi rysunkami, które już same z siebie sprawiają, że uśmiech wypływa na usta. Każda z nich jest osobnym dziełem sztuki, bardzo lirycznym i wpływającym na wyobraźnię. Przepiękne rysunki mają nie tylko ozdabiać kartę, ale każdy szczegół znaczy coś zupełnie innego. To dlatego obrazy są wykonane z taką misternością i cieszą oko posiadacza.
Do kart dołączona została mała, poręczna książeczka, w której znajdziemy wyjaśnienie każdej karty, jej symbolikę i to, co może oznaczać. Dodatkowo dowiemy się jak pracować z kartami, jak się nimi posługiwać i jak zawalczyć o prawdziwą miłość i wsparcie Aniołów. Książeczka zawiera również informacje o autorce, która jest autorką wielu książek o kartach tarota i ma aż trzy tytuły uniwersyteckie w dziedzinie doradztwa psychologicznego. Dla miłośników sztuki wróżbiarstwa i osób, które chciałyby ją zgłębić powinna wydać się autentyczna.
Ja do kart z pewnością wrócę, choćby dla zabawy i z czystej ciekawości, a wy możecie spodziewać się takich niecodziennych postów na Nałogowym, bo z pewnością nie rezygnuję z mojego delikatnego zgłębiania misternej sztuki astropsychologii. Jestem ciekawa, czy wy macie podobne zainteresowania? A może znacie kogoś, kto ma? Na koniec pozostaje mi życzyć wam Szczęśliwego Nowego Roku. Mam nadzieję, że Sylwestra spędziliście w przyjemnej atmosferze. O tym też możecie napisać w komentarzach, które zawsze są mile widziane. Niech wasze postanowienia noworoczne się spełniają!

Zapraszam
www.nalogowy-ksiazkoholik.blogspot.com

Zgrabne pudełeczko a w nim 44 karty + niewielki podręcznik.

Karty przepiękne, cudowna i kojąca grafika, piękne złocone brzegi, idealny format dopasowany do dłoni.
Na 44 karty zaledwie 5 z nich ma znaczenie negatywne:
jest to Nieodwzajemniona miłość, Rozstanie, Współuzależnienie, Oszustwo, Pozostań czujny (karta ostrzegawcza). Reszta kart ma zabarwienie pozytywne, optymistyczne, uzdrawiające, część z nich to porada (nie zawsze prosta w zastosowaniu np. uwolnij się od byłego partnera).

Te karty naprawdę dają wsparcie, nazwa jest jak najbardziej adekwatna, one zachęcają do pozytywnych zmian w naszym życiu. Mam wrażenie, że ich najważniejsze przesłanie to uzdrowić swoje życie, pokochać siebie, zadbać o spokój psychiczny, dowiedzieć się co nas czeka w kwestii związków, uczuć i miłości. Karty są cudne, wykonane na najwyższym poziomie, doskonale się tasują. Artyści tworzący talię to Lisa Iris, Howard David Johnson, Corey Wolf. Wszystkie karty zapierają dech, poza piękną grafiką na karcie mamy jej nazwę (góra) oraz znaczenie czy poradę (dół). Bardzo dobrze się z nią pracuje, jest prosta w użyciu, idealna da początkujących, zaś dla zaawansowanych może być dodatkową wiadomością.

Więcej na blogu:

Zgrabne pudełeczko a w nim 44 karty + niewielki podręcznik.

Na 44 karty zaledwie 5 z nich ma znaczenie negatywne:

Karty są zaskakująco trafne w swych odpowiedziach.Jak zwykle pięknie wydane.Dobrze się nimi wróży.Karty dla każdego.

"Karty. Anielskie wsparcie w miłości" to niewielkie pudełeczko mieszczące w sobie talię składającą się z 44 kart i podręcznika wydanego przez studio Astropsychologii. Głównym motywem kart jest miłość, przyjaźń i inne kontakty międzyludzkie. Jest to także pierwsza na polskim rynku talia, która odpowiada na pytania związane z problemami sercowymi.

Pierwsze na co zwraca uwagę czytelnik jest to techinka wykonania talii. Każda z kart jest wykonana ze starannością i doładnością, ze złoconymi brzegami. Karty ozdobione są ciekawą ilustracją prezentującą symbolikę karty, nazwą karty znajdującą się na górze i jej znaczeniem, które zostało umieszczone na dole karty. Dodatkowym plusem jest fakt, że zostały one dodatkowo polakierowane, co sprawia, że podczas wielokrotnego użytku ilustracje nie ścierają się i nie ulegają zagięciom.

Dołączony podręcznik to niewielka książeczka licząca trochę ponad 120 stron. Co w nim znajdziemy? Otóż autorka zamieściła w nim instrukcje jak korzystać z talii, co powinniśmy zrobić przed rozpoczęciem użytkowania i dokładnie opisane znaczenie każdej z kart zawartej w talii. Dodatkowo autorka przedstawia nam w jakich okolicznościach możemy korzystać z kart. Wszystkie karty zostały spisane alfabetycznie, żeby podczas odczytywania ich znaczenia było lepiej odnaleźć dana kartę. Całość zapakowana jest w pudełeczko, które dopełnia całości i sprawia wrażenie wyjątkowych.

Niestety troszeczkę się zawiodłam. Z pewnością zapytacie dlaczego? Otóż w mojej talii zabrakło jednej z kart, jest nią karta "Bratnie Dusze", a kartę "Pozostań optymistą w kwestiach uczuciowych" mam podwójnie. To chyba jedyny minus jaki znalazłam w tej talii.

Podsumowując polecam każdemu miłośnikowi aniołów i wróżb. Nawet jeśli nie wierzycie w pomoc kart, warto je mieć w swojej kolekcji, nawet do zwykłej zabawy andrzejkowej.

Pierwsze na co zwraca uwagę...

Doreen Virtue to znana na świecie autorka zajmująca się tematyką aniołów - jest doktorem psychologii i, zanim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat kierując szpitalnym wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia – ostrzegł ją wtedy anioł – choć wtedy nie wierzyła w nie. Od tamtej pory stale rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i kilka wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami. Jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób, które chcą się nauczyć korzystać z dobrodziejstw komunikowania się z nimi..

Szczerze muszę przyznać, że podchodzę dość sceptycznie do różnego rodzaju kart, jednak z czasem może coś mi się sprawdzi. Dlatego od czasu do czasu ludzię sobie powróżyć. Nie można wszystkiego, co nam wyjdzie traktować całkiem na serio, gdyż możemy się przeliczyć. Czasem nietóre rzeczy są faktycznie, jakby napisane pod nas, jednak musimy zachować pewien umiar.

Do kart dołączona jest książeczka, która objaśnia nam, co szczegółowo każda karta oznacza. Trochę żałuję, że nie ma spisu treści, jednak pozycje są ułożone alfabetycznie, przez co łatwiej się szuka. Co do kart, są nieporęczne, trudno się je tasuje. Co do wyglądu, są bardzo ładne, mają złote obramówki.

Myślę, że to fajna pozycja nie tylko dla tych, którzy w to wierzą, ale też dla tych, którzy chcą się przekonać, czy to faktycznie działa.

Doreen Virtue to znana całemu światu jasnowidzka i metafizyk. Zdobyła trzy tytuły uniwersyteckie z dziedziny psychologii. Jest autorką wielu publikacji oraz zestawów kart. Często bierze udział w programach telewizyjnych oraz radiowych audycjach, gdzie nadano jej pseudonim "Anielska Dama". Z autorką spotkałam się po raz pierwszy podczas lektury jednej z jej książek, "Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie". Były to zebrane w jednym miejscu świadectwa osób, które w swoim życiu doświadczyły pomocy ze strony tych nieziemskich istot, jakimi są aniołowie. Lektura przypadła mi gustu, dlatego też postanowiłam pójść za ciosem i sięgnąć po coś innego, co stworzyła autorka. Pani Doreen sama wspomina, że zawsze chciała stworzyć talię, która byłaby w pełni skoncentrowana na tematyce miłości. Dlatego też mój wybór padł na zestaw "KARTY Anielskie wsparcie w miłości", które niedawno ukazały się nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii. Dzięki uprzejmości wydawcy mogłam bliżej przyjrzeć się temu niezwykłemu zestawowi. Jakie wywarł na mnie wrażenie? O tym już za chwilę.

Cały zestaw znajduje się poręcznej wielkości pudełku, które należy pochwalić za jakoś wykonania. Twarda, sztywna oprawa, piękna grafika na wierzchu oraz zachęcający opis na spodniej stronie pudełka zachęcają, aby je otworzyć i zobaczyć, jakie skarby skrywa w swym wnętrzu. W środku znajdujemy podręcznik oraz talię składającą się z 44 kart. Cóż znajdziemy w dołączonej książce? Odnajdziemy w niej wskazówki na temat tego, co powinniśmy uczynić, zanim zaczniemy używać kart. Autorka podała kilka przykładów układów, z których możemy korzystać. Dodatkowo tłumaczy nam, dlaczego w ogóle postanowiła stworzyć ten zestaw i w jakich okolicznościach można z niego korzystać. Nie mogło zabraknąć części, która byłaby poświęcona znaczeniu poszczególnych kart. Stanowi ona blisko 3/4 objętości poradnika. Poszczególne karty, wchodzące w skład "Kart Anielskiego wsparcia w miłości", zostały spisane alfabetycznie wg pierwszych liter wyrazu nazwy każdej z nich. Dzięki temu stosunkowo łatwo jest odnaleźć interesującą nas kartę podczas wróżenia. Zgodnie z tym, o czym pisze pani Doreen, dzięki talii możemy zadawać pytania z zakresu sfery miłosnej tzw Romantycznym Aniołom, czyli grupie cherubinów, która skupiona jest na kwestiach związanych z miłością. Jednak nie tylko do nich możemy się bezpośrednio zwracać. Autorka daje nam do zrozumienia, że również niektórzy spośród Archaniołów mogą okazać się pomocni, a są to Archanioł Michał, Jofiel, Chamiel, Rafael oraz Raguel. Karty współdziałają z nieomylnym Prawem Przyciągania, dzięki czemu możemy być pewni, że za każdym razem otrzymamy odpowiednią odpowiedź na zadane pytanie.

Jeśli już jesteśmy przy samych kartach, to autorami poszczególnych ilustracji są Lisa Iris, Howard David Johnson oraz Corey Wolfe. Odwalili oni kawał dobrej roboty, gdyż cała talia odznacza się pięknymi grafikami oraz sporą szczegółowością każdej z nich. Oprócz zamieszczonej grafiki, na karcie znajdziemy również wskazówkę, afirmację, która ma nas naprowadzić na odpowiedź na zadane pytanie. Spodnia część kart oraz ich obrzeża zostały również bardzo dopracowane. Na spodzie znajduje się identyczna grafika, którą widzimy na wierzchu pudełka, a brzegi kart są pozłacane. Całość jest po prostu miła dla oka i robi dobre wrażenie.

Jeśli zadajecie sobie w życiu pytania: czy obecny partner jest tym właściwym? czy spotkam miłość swojego życia? co zrobić, aby polepszyć relacje ze swoim partnerem? oraz wiele innych dotyczących bezpośrednio sfery miłosnej, to czym prędzej sięgnijcie po tę pozycję. To naprawdę fajna przygoda. Będziecie mogli powróżyć samym sobie, jak i swoim przyjaciołom. Nawet jeśli będziecie traktowali ten zestaw jedynie jako formę rozrywki, to i tak warto po niego sięgnąć. Ze swojej strony polecam.

Moja ocena: 5/6

recenzja pochodzi z mojego bloga: http://magicznyswiatksiazek.blogspot.com/2012/11/130-karty-anielskie-wsparcie-w-miosci.html

Doreen Virtue jest doktorem psychologii, która kontaktuje się z aniołami. Jest autorką licznych bestsellerów książkowych orz talii kart. Poza pisaniem książek i opracowywaniem talii kart prowadzi warsztaty na całym świecie. Karty Anielskie wsparcie w miłości stworzyła w jednym celu. To one mają pomóc Ci odnaleźć odpowiedź na pytanie kiedy spotkasz swoją drugą połówkę?

Zestaw składa się z talii kart oraz książeczki, swoistego podręcznika po kartach. Dowiesz się z niego jak pracować z kartami, jakie układy można stosować oraz jakie jest ich znaczenie. Autorka twierdzi, że każdy może połączyć się z anielskimi istotami, które pomogą w odpowiedzi na nurtujące pytania o miłości. Wśród aniołów, które wyciągną do nas pomocną dłoń są Archanioł Michał, Archanioł Jofiel, Archanioł Chamuel, Archanioł Rafael i Archanioł Raguel. Są to postacie, które znają tematykę miłości i dlatego właśnie one mają nam umożliwić zrozumienie przesłania.

Karta opatrzona jest ciekawym rysunkiem prezentującym symbolikę karty, nazwę znajdującą się w górnej części karty oraz krótkie jednozdaniowe znaczenie. To wspaniały zestaw dla wszystkich zainteresowanych tematyką aniołów oraz poszukujących odpowiedzi dotyczące partnera, czy szczęśliwego związku.

„Miłość sprawia, że czujemy się młodzi, pełni energii i życia! Łączy w sobie figlarność i ekscytację z poczuciem, że nasze serca SA w pełni przebudzone i otwarte. Jest to jedno z najwznioślejszych uczuć na świecie!”

Dr Doreen Virtue po raz kolejny zadziwia i oczarowuje nas anielską magią zawartą w swoich kartach. Tym razem psycholog zajęła się, jak twierdzi, swoją ulubioną tematyką - miłością. W podręczniku dodanym do talii Anielskie wsparcie w miłości wypowiada się o zamiłowaniu wykonywania karcianych wróżb dotyczących związków. Nawiązuje wtedy kontakt z Romantycznymi Aniołami, które podpowiadają dobre rozwiązanie zarówno jej, jak i osobie, do której nawiązuje przepowiednia. W swojej publikacji uświadamia nas, że dosłownie każdy jest w stanie nawiązać kontakt z tymi stworzeniami. Zapewnia również o tym, że w każdej chwili są gotowe udzielić pomocy każdemu, kto jej potrzebuje.

Dotychczas autorka prezentowała swoim czytelnikom talie, które jedynie w niewielkim stopniu nawiązywały do ważnego tematu uczuć. Teraz jest dumna z możliwości przekazania w nasze ręce kart poświęconym tylko i wyłącznie związkom i miłości, której niewątpliwie każdy z nas potrzebuje. Poszczególne karty zawierają swoją nazwę, oryginalny, piękny rysunek przedstawiający podstawową symbolikę karty oraz krótkie przesłanie tuż pod obrazkiem. Tym razem użytkownik nie nawiązuje kontaktu tylko z jednym aniołem, lecz z całą masą! Wśród nich autorka wyróżnia Archanioła Michała, Archanioła Jofiela, Archanioła Chamuela, Archanioła Rafaela i Archanioła Raguela. Każdy z tych wysłanników jest w mniejszym lub większym stopniu powiązany z główną tematyką tej publikacji, dlatego może najlepiej zrozumieć nasze pragnienia. Każdy z nich jest otwarty na kontakt z ludźmi i nie dzieli ich na rasy czy wiarę, dlatego jestem pewna, że każdy, kto sięgnie po tę talię kart, będzie zachwycony i otrzyma pomoc, której tak pragnie... Serdecznie polecam!

• Wymienię/Sprzedam
  • Posiadam - wersja papierowa