Bądź FIT

Wydawnictwo: Pascal
Ola Żelazo
poradniki
Tamaryszek

Zadbaj o ciało i dobre samopoczucie zgodnie z rytmem pór roku! Znana trenerka personalna Aleksandra Żelazo, okrzyknięta konkurentką Ewy Chodakowskiej (Dzień Dobry TVN) na co dzień radzi tysiącom Polek, jak skutecznie rozprawić z dodatkowymi kilogramami i brakiem motywacji. Obowiązki, praca, wychowywanie dzieci? Koniec wymówek - pora na zdrowie! Matka dwojga dzieci przekonuje: zadbaj o ciało i samopoczucie zgodnie z rytmem pór roku, a szybko zobaczysz rezultaty.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl

| 2016-09-29
Przeczytana: 25 stycznia 2016

Obecnie bardzo dużo jest takich książek na rynku. Książka Oli się jakoś specjalnie nie wyróżnia, ale też nie odstaje od innych. Na pewno przy odpowiedniej motywacji i samodyscyplinie bardzo pomoże w pracy nad swoim ciałem.

Shetani | 2015-09-11
Przeczytana: 11 września 2015

Zdrowy tryb życia to jedno z moich zainteresowań, a chyba nawet uzależnień. Mam totalnego bzika na tym punkcie i bardzo chętnie zapoznaję się z sesjami treningowymi czy nowymi dietami. Może nie wszystko, co przeczytam stosuję, bowiem zawsze muszę dodać do tego swoje pięć groszy, ale rozwijanie zainteresowań zawsze na plusie! I tak oto w moje łapki trafiła książka Oli Żelazo, „Bądź Fit”.
Przyznam szczerze, że Oli Żelazo do tej pory nie znałam. Nie widziałam żadnych programów z jej udziałem, a okazuje się, że jest jedną z najważniejszych konkurentek Ewy Chodakowskiej. Do mnie Chodakowska nie przemawia jako człowiek, wydaje mi się być zbyt sztuczna i robi wszystko pod publikę, ale wiadomo –kwestia gustu. Jednak to nie o Chodakowskiej dzisiaj mowa, a o Oli Żelazo. Czy jej książka przypadła mi do gustu?
Przyznam szczerze, że biorąc pod uwagę mój naturalny tryb życia, ciężko jest mnie czymkolwiek zaskoczyć. Uważam, że mam sporą wiedzę o zdrowym odżywianiu i byciu fit. Jednak są też...