Nie... zwykła kuchnia. Więcej smaków

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Matacz

"Kiedy miłość, ciekawość i tradycja spotykają się z kulinarną pasją, powstaje smak idealny – taka jest moja książka. Stanowię dowód na to, że nigdy nie jest za późno, aby odkryć w sobie kulinarne szaleństwo. Doprawiłam tę książkę miłością do jedzenia i pięknych obrazów. »Nie… zwykła kuchnia – więcej smaków« to nowe rozszerzone wydanie zawierające ponad 130 (w tym 30 zupełnie nowych) wyjątkowych, autorskich przepisów, pomysłów na nietuzinkowy lekki deser, porad, jak zabawić się smakiem, a przede wszystkim drogowskaz, jak zdrowo i łatwo gotować.

Każdy z nas jest inny, każdy inaczej odczuwa smak, dlatego przepisy traktują wszystkich indywidualnie i dla każdego skomponowałam jego ulubioną wersję. Porywam cię w fascynującą kulinarną podróż, pokażę ci wyjątkowy smak, zaciekawię cię i zaskoczę!".
Kinga Paruzel

źródło opisu: www.burdaksiazki.pl/

źródło okładki: www.burdaksiazki.pl/

Patrycja k | 2016-05-22
Przeczytana: 22 maja 2016

Książkę zakupiłam okazyjnie i w ciemno. Nie było jej w bibliotece, a ktoś chciał tanio odsprzedać więc skorzystałam. Na początku się zniesmaczyłam, bo widać uzależnienie autorki od pewnej firmy produkującej przyprawy.Wiadomo sponsor umożliwia czasem wydanie książki, ale czemu to nie może być firma produkująca coś zdrowego? Mierzi mnie, kiedy kucharz przyprawia dobre dania Tablicą Mendelejewa, celując jednocześnie w zdrowe odżywianie. Można tu jednak pominąć te niezdrowe dodatki i przystąpić do gotowania. Jest to jedna z moich ulubionych pozycji w domowej biblioteczce, widzę tu świeżość pomysłów, chęć zdrowego żywienia. Dwa przepisy szczególnie przypadły mi do gustu: gulasz wołowy z suszoną śliwką oraz polędwica wieprzowa długo pieczona. Dania genialne, zostaną ze mną na bardzo długo. Książka dobrze wydana. Polecam

matala6 | 2015-02-11

Proste i apetyczne przepisy :)

magdalena | 2015-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2015

Przyjemna książka kucharska, zachęcająca do gotowania. Propozycje autorki są dość proste, a zdjęcia bardzo apetyczne.

Weronika | 2014-09-24
Przeczytana: 23 września 2014