Księżniczki nieco zakręcone

2015-06-11
2015-06-11
Anna Michalczuk

Okładka książki Niedoparki na zawsze Galina Miklínová, Pavel Šrut
Niedoparki na ... Galina Miklínová,&n...
Okładka książki Ja chyba śnię Jola Richter-Magnuszewska, Joanna Wachowiak
Ja chyba śnię Jola Richter-Magnus...
Okładka książki Lena. Kłopoty ze zwierzakami Roser Capdevila, Fanny Joly
Lena. Kłopoty ... Roser Capdevila, Fa...

Miałam ogromną przyjemność w czytaniu tych opowiadań. Moja córka bardzo lubiła słuchać. Dowcipne, świetnie napisane, zaskakujące. Polecam!!!

Księżniczki nieco zakręcone to bestsellerowa książeczka estońskiej pisarki z zestawem bajek dla wszystkich zakręconych i nieco nietypowych księżniczek, aby pozostały wyjątkowe i pogodne każdego dnia. Polecam.

Zadziwiająca galeria charakterów, niesamowite połączenia: księżniczka, która szczekała, księżniczka Mumia, księżniczka Dżdżowniczka i wiele, wiele innych zaskakujących postaci, a wszystkie zrealizowane z rozmachem i pomysłowością, brawo!

Bajki nieco ekscentryczne, ale odjazdowe! Czasem złośliwe, ale bajecznie komiczne. Działają kojąco na skołatane nerwy rodziców i uspokajająco na dzieci. Postaci i zdarzenia są absurdalne, ale fantastyczne. Genialna pozycja!

• Bo bywam dzieckiem
  • 1j) opowiadania
  • 2015
  • 52 - 2015
  • YA/młodzieżowo/dziecięco
  • 2016
  • 7k) Lit. z różnych stron świata

Dodaj cytat z książki Księżniczki nieco zakręcone