Błąd

Okładka książki Błąd Elle Kennedy
Okładka książki Błąd
Elle Kennedy Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Off-Campus (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Off-Campus (tom 2)
The Mistake
Zysk i S-ka
2016-07-04
2016-07-04
Anna Mackiewicz
chłopak dziewczyna literatura amerykańska literatura dla młodzieży miłość randka relacje damsko-męskie romans spotkanie uczucie zdrada

Bo o miłość trzeba zawalczyć!

🩷🩵RECENZJA 🩵🩷
"The Mistake"
"Błąd"
Elle Kennedy
@ellekennedy33

Witajcie moliki,wpadam szybciutko przed pracą wrzucić moją opinię o książce, którą pochłonęłam w jedno popołudnie.

Mowa tu o "The Mistake ",to drugi tom serii Of-Campus..
Grace to studentka,która należy do tych spokojnych,cichych i miłych. Uczy się i nie angażuje w żadne imprezowe dramy.
Logan to przystojniak ,który wie jak wabić kobiety i korzysta na tym ile się da.Jednak pod fasadą luzackiego boya kryje się ukryte pragnienie związku I,i pragnienie posiadania kobiety takiej jak Hannah ,Kobiety jego przyjaciela....

Błąd, pomyłka, zły los,a może przeznaczenie pokieruje kroki tego faceta do pokoju Grace i od teraz nic już nie będzie takie samo.Chyba ,że ona zechce wyluzować, a on przestanie myśleć o innej.
Czy młodzi tak różni od siebie pozwolą sobie na uczucie??Czy Logan odnajdzie się w związku I w ciężkiej przyszłości jaka czeka jego rodzinę???
Oczywiście jak wszyscy wiemy tam gdzie młodzieńcza miłość tam Rozterki.

Moi drodzy ta książka to nie tylko młodzieżowy romansik ,mamy tutaj patologiczną rodzinę, trudne relacje rodzinne oraz trudności w dokonaniu wyborów między dobrem kogoś bliskiego ,a wręcz przymusowym nakazem.
The Deal bardzo mi się podobał dlatego od razu sięgnęłam po "Błąd"jak się tylko pojawił, ale nie ukrywam że bliski memu sercu jest właśnie"The Mistake" Logan i Grace to ludzie, których możemy spotkać w życiu codziennym ,Rozterki Logana i jego problemy rodzinne są w naszych czasach bardzo często spotykane.I oczywiście plotki,plotki i internet to zło, które dotyka nas na każdym kroku.Czy młodzi sobie poradzili i jak się zakończyła ta historia to musicie przeczytać sami ,ale ja dopowiem ,że jestem zachwycona.
Wiem,że książka jest przewidywalna ,kto zna pióro autorki ten zrozumie o czym mówię, ale umówmy się na jedno,dla nas romantyczek takie książki wchodzą jak złoto...Książka czyta się sama ,a to już jest dla mnie top on the top.
Polecam serdecznie 🥰
#bookstagramtopasja #czytambopotrzebuje #czytaniejestsexy#kochamczytactakieksiazki #czytambozwariuje #ktoczytatendluzejzyje #bookismypassion #ellekennedy#ilovethisbook#czytanieuzaleznia #czytambotocudnyczas #kwiecieńzksiążką

🩷🩵RECENZJA 🩵🩷
"The Mistake"
"Błąd"
Elle Kennedy
@ellekennedy33

Mowa tu o "The Mistake ",to drugi tom serii Of-Campus..
Logan to...

Powiem wam, że według mnie, książka jest napisana pod młodzież, gdyż mamy luzackie rozmowy, zabawy w knajpie i nadmierne picie. Postacie korzystają z życia jak tylko mogą mocno kierując się mową ciała, a nie intelektem. Jednak z uwagi na nagminne wulgaryzmy oraz myślenie swoim męskim przyrodzeniem, to jednak najlepiej, żeby czytelnikiem była osoba pełnoletnia. Ogólnie to jest tutaj dość typowy schemat, miłość do dziewczyny swojego przyjaciela i postać kobieca, która chce od życia czegoś więcej, nie chce ulegać namolnym chłopakom, gdyż po pierwsze wie jak to się skończy, a po drugie, ani jeden jej się nie podoba. Mamy tutaj zagrywkę obopólną, bo wpierw to ona się ukazuje i mamy pokazane do czego między nimi dochodzi i co się stało, że ona postanowiła zniknąć. Zdając sobie sprawę z tego, co zrobił źle, zaczyna jej szukać. Później po dłuższym czasie ponownie pojawia się jej postać, tylko jest o stokroć mądrzejsza niż była wcześniej. Teraz to on porządnie musi się napracować, żeby zdobyć ją ponownie. I uwierzcie, że już nie będzie tak prosto:-)
Spodobał mi się jeden przekaz z książki, który głosił, że należy się szanować, bo ludzi, którzy chcą innych wykorzystać jest na pęczki. A drugi mówi, by spotykając miłość swojego życia nie pozwolić jej odejść, tylko walczyć do utraty tchu:-)
Całość czyta się dobrze, postacie co myślą, to mówią, ale w niektórych sytuacjach nie robią tego, co chcą. Druk jest średni, tylko ciaśniej osadzony, więc czyta się ją trochę dłużej. Myślę, że można wyciągnąć z niej pewne lekcje, choćby to, czego nigdy nie robić:-)Historia jest do przewidzenia od samego początku, ale i tak gdzieś tam jesteśmy ciekawi, czy idealnie będziemy mogli ją przewidzieć. Momentami było uroczo, czasami zabawnie a nawet potrafiła podnieść nam ciśnienie. Mimo tego i tak cieszę się, że ją przeczytałam. Teraz przechodzi w zacne dłonie mojej córki, która z samego słyszenia, już za nią szaleje:-)

Bardziej podobała mi się poprzednia część. Ta była trochę naciągana, nierealistyczna i momentami kiczowata. Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że taka osoba jak Logan tak by się płaszczyła przed jakąś dziewczyną. Naprawdę są granice żenady i kiczu. Grace była momentami jak taka księżniczka, a Logan jak jej giermek. Mimo to doceniam jego przemianę. A Grace jak na dziewicę to się trochę dziwnie zachowywała. Zresztą dla mnie to ona nie do końca była taką dziewicą. Tak naprawdę to ona miała już spore doświadczenie. I to mi trochę w niej nie pasowało.

Tutaj również były poruszone inne wątki niż tylko seks. Tym razem alkoholizm w rodzinie. Kobieta jakby się przyłożyła to mogłaby na serio napisać dobrą, poważną książkę.

Fajnie, że pojawili się poprzedni bohaterowie, chociaż było ich trochę mało. Tuck prawie nie istniał w tej książce. A Hannah mogłaby się wcześniej zaprzyjaźnić z Grace. I np pogadać z nią po tym błędzie Logana.

Wrócę niestety do tematu okładek. Pierwsza to tragedia. Drugie wydanie, kreskówkowe, jest spoko, ale Grace rzadko chodziła w sukienkach i szpilkach. Te okładki wprowadzają mylne wrażenie.

Tutaj co prawda było trochę więcej hokeja, ale dla mnie wciąż za mało. Nadal to jest tylko tło dla historii, a nie jej główny element. Więc co do tego romansu hokejowego to nadal czekam.

Szkoda, że historia Logana ma sporo niedociągnięć, bo po Garrett'cie to był mój drugi ulubiony bohater płci męskiej.

„…Chcę, żeby usłyszała mój głos. Chcę, żeby usłyszała, jak bardzo cierpię z powodu tych wszystkich błędów, które popełniłem wieczorem…”

John Logan może mieć każdą dziewczynę. Dla gwiazdy hokejowej ligi uniwersyteckiej życie to nieustająca zabawa, ale za zabójczym uśmiechem i luzackim wdziękiem kryje się nieśmiałość i lęk przed przyszłością po studiach. Czy jednak ten szpan i uśmiech zawsze wystarcza?

Autorką książki jest Elle Kennedy, kanadyjska pisarka współczesnego romansu i romantycznego suspensu. Ma na swoim koncie wiele tytułów na listach bestsellerów USA Today, The New York Times i The Wall Street Journal. Pisarka pokazuje odbiorcy życie pełne wzlotów i upadków. Dzieciństwo, to beztroska, ale i pewien przekazany ogół wartości, w zależności od kontekstu.

Spotkanie z seksowną Grace Ivers, studentką pierwszego roku, jest odskocznią, której właśnie Logan tak bardzo potrzebuje… Ona daje mu sterować sobą. Gdy po bezmyślnym błędzie zniknie z jego horyzontu, Logan postanawia udowodnić, że zasługuje na drugą szansę. Czy ją dostanie? Co z tego wyniknie? I czy jego marzenia się spełnią?

John trenuje, gra i pracuje. Johnowi podoba się Hannah, dziewczyna przyjaciela. Jest zły i za to spotyka się z innymi dziewczynami. Bawi się nimi, by zapomnieć. Grace z kolei jest spokojna i chce spotkać kogoś wyjątkowego. Pierwsze spotkanie Logana było niezbyt fortunne. On poznaje ją całkiem przypadkowo, bo myślał że trafił do pokoju kumpla, a otworzyła Grace. Skorzystał z jej telefonu. Obejrzeli razem film i nie tylko. Matka Logana jest menedżerką restauracji w Bostonie, jest z księgowym Davidem, to ojczym Logana. Chłopcy zaś są z ojcem - pijakiem. Ten prowadzi warsztat. Starszy brat rzucił studia, by pracować w warsztacie. Ojciec miał wypadek. Teraz pije, by ulżyć sobie bólu.

Rodzice Grace są po rozwodzie. Mieszkają osobno. Ojciec wykłada na uczelni. Matka jest malarką i przeprowadziła się do Paryża. Na twarzy Grace dostrzegamy, jak szybko zaś malują się uczucia. Logan odnalazł ją ponownie w akademiku. Chciał porozmawiać. Znów zbliżył się do niej. Czy się zakochał? Później spotykają się w kinie, w 19 urodziny Grace. Niestety ktoś wypuszcza o niej w sieci nieprawdziwe informacje. To przykre. Czy on ją tak kocha, że zrozumie?

Inni bardzo przeżywają przegrany mecz, jeszcze inni to, że ktoś ich oszukał i nie mogą swobodnie dostosować swojego życia do prawdziwych emocji. Dzięki naszym bohaterom będziemy mogli wejść na wyższy poziom gry. Dosłownie i w przenośni.

Po kiepskim pierwszym roku studiów Grace Ivers wraca na uniwerek w Briar starsza i mądrzejsza, a do tego wybiła sobie z głowy aroganckiego hokeistę. Nie jest już tą naiwną dziewczyną, która dawała się wodzić za nos. Kobieta zmienia kolor włosów, styl ubierania się i według rad matki ma się czuć zawsze pewnie i mocno stąpać po ziemi. Czy on zechce ją odzyskać? Musi się mocno postarać. W tej rozgrywce to Grace dyktuje warunki i ma zamiar dać Loganowi porządny wycisk.

Gorąco polecam

Przełożyła: Anna Mackiewicz
Wydanie I w tej edycji
Liczba stron: 376
(nowość wydawnicza)

Uczucia to nie zabawa. Bez względu na wszystko każdy potrzebuje odrobiny ciepła i bezpieczeństwa. Jak zachowają się nasze postaci, kiedy dorosną do pewnych decyzji? Oczekiwanie i rozmowa mogą stać się w tym momencie wręcz zbawienne....

Zapraszam na recenzje książki, która została wydana nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka, któremu serdecznie dziękuje za egzemplarz do recenzji w ramach współpracy barterowej.
Jeśli tak jak ja uwielbiacie twórczość Elle Kennedy, to powiem wam tylko, że mamy znów co czytać bo Wydawnictwo Zysk i S-ka, wydało właśnie kolejną książkę autorki.
Ale jeśli jeszcze nie znacie twórczości tej wyjątkowej pisarki to powiem wam że macie dużo do nadrobienia i polecam zrobić to jak najszybciej bo warto, jeśli tylko lubicie zanurzyć się w romantycznych, uroczych i wzruszających historiach miłosnych, które dotykają studentów. Znajdziemy tutaj historię miłosną, którą czyta się lekko i przyjemnie, a styl autorki dodaje całości smaczku i charakteru.
Tym razem poznamy Grace, która jest studentką pierwszego roku i ma problem z facetami, każdego który zacznie z nią gadać szybko odstraszy swoim natłokiem słów, które zawsze ją kompromitują. Dziewczyna ma jednak nadzieje, że w końcu uda się jej znaleźć kogoś kto to zmieni.
Logan to największe ciacho na kampusie, niestety jego codzienność to szukanie ukojenia w seksie z napotkanymi dziewczynami, bo jego prawdziwa miłość jest zajęta i to przez jego największego kumpla.
Jak się domyślacie drogi tych dwóch rożnych światów zejdą się i to bardzo nieoczekiwanie. Czy największy podrywacz się ustatkuje? Czy Grace pozwoli sobie na chwilę przyjemności?
Jak już pisała uwielbiam pióro autorki, bo zawsze spotkam się z lekką i przyjemną historią, która nie będzie mnie nudzić a wręcz przeciwnie poruszy emocje, wyciśnie łzy wzruszenia lub rozpali serce i zmysły. Do tego zawsze mamy dawkę przekomarzania, super tekstów i iskier jakie pojawiają się między bohaterami. Takie książki mnie odprężają i dają chwile ukojenia i oderwania od codzienności. Serdecznie dziękuje

Ale jeśli jeszcze nie znacie...

🏒🏒 RECENZJA 🏒🏒

Elle Kennedy "The Mistake.Błąd"

Grace to studentka pierwszego roku na uniwersytecie w Blair. Dziewczyna jest spokojna, skupiona na nauce i zdecydowanie nie należy do grona imprezowiczów. Logan ma świadomość swojego powodzenia i wykorzystuje to przy każdej nadążającej się możliwości. Hokej, piękne dziewczyny i imprezy to jego codzienność, za którą chłopak ukrywa swe prawdziwe pragnienia. Gdy los spłata losy tej dwójki ich życie ulega zmianie. Grace postanawia się wyluzować i zabawić, a Logan zaczyna rozumieć czego tak naprawdę mu brakuje do szczęścia. Niestety jak to w prawdziwym życiu bywa ich relacja zostanie wystawina na niejedną próbę. Czy typowy podrywacz się ustatkuje? Czy Grace pozwoli sobie na chwilę zapomnienia? Czy tych dwoje mają jakąkolwiek szansę aby pokochać i być kochanym?

Kochani znając pióro autorki wiedziałam, że ta książka wzbudzi we mnie ogrom emocji i tak też się stało. Kolejny raz otrzymałam pełną namiętności, rozterek, problemów i walki o uczucia historię młodych ludzi pochodzących z zupełnie innych światów. Grace to dziewczyna znająca swoją wartość i wierząca w miłość czego Logan jest totalnym przeciwieństwem. A jednak wystarczyło jedno przypadkowe spotkanie i pocałunek aby wywołać w nich pragnienie bliskości. Rosnące pożądanie było wręcz namacalne, a sposób w jaki ich relacja została opisana tylko potęgowało ciekawość. Bohaterowie mają swoje wzloty i upadki, a wydarzenia które im towarzyszą wywołują przyjemne napięcie. Ta książka to typowy, gorący romans dwójki młodych ludzi, gdzie radość przeplata się ze smutkiem, a miłość z nienawiścią. Fabuła zawiera trudne relacje rodzinne, problematyczne przyjaźnie, młodzieńcze rozterki ale przedewszystkim czystość pierwszej miłości. Mimo iż książka jest dość przewidywalna to czyta się ją na jednym wdechu, kartki wręcz same się przewracają aż docieramy do zakończenia które jest w pełni satysfakcjonujące. Jeżeli więc lubicie lekkie, porywcze i gorące romanse to gwarantuję, że ta pozycja wpisuje się w te kryteria wręcz idealnie.

🏒🏒 RECENZJA 🏒🏒

Elle Kennedy "The Mistake.Błąd"

Powiem Wam, że bardzo się cieszę, że po kacu wywołanym Fourth Wing zabrałam się za „Błąd” od Elle Kennedy, bo było to wszystko, czego potrzebowałam. I szczerze mówiąc tendencja jest wzrostowa, ponieważ ten tom podobał mi się jeszcze bardziej niż pierwszy! Słyszałam też, że im dalej tym jeszcze lepiej, więc zacieram rączki, bo seria Off Campus już ląduje na liście moich ulubieńców.

W tym tomie mamy do czynienia z Loganem oraz Grace i początkowo myślałam, że może to być nudny odgrzewany kotlet, bo wiecie: ona szara myszka, on popularny sportowiec, ale zagrało mi to mimo powielanych schematów i bawiłam się świetnie od początku do końca, a historia tej dwójki okazała się i zabawna i wzruszająco-poruszająca.

Logan to typ chłopaka, który kryje się za maską popularnego sportowca. Skacze z kwiatka na kwiatek i żyje jakby jutra miało nie być. Chowa ogrom nieprzepracowanych emocji ciągnących go w dół i skutecznie odcinających mu drogę od świetlanej przyszłości. Jego lojalność wobec rodziny i złożonych obietnic jest silniejsza niż sport, któremu chciałby poświęcić całe życie.

Grace to typ spokojnej dziewczyny, która skupia całą swoją uwagę na nauce, a jej niezwykle zorganizowane życie jest jej strefą komfortu. Stopniowo przechodzi ogromną przemianę, a ja z satysfakcją obserwowałam jak uczy się stawiać granice i poznaje samą siebie na nowo.

Zderzenie tych dwóch światów było przyjemnym doświadczeniem, które śledziłam z wielkim zaciekawieniem! Czy była przewidywalna? Tak, ciężko aby takie historie były wielce odkrywcze i zaskakujące, ale czy mi to przeszkadzało? Totalnie nie. Chyba zadziało to wręcz na plus, bo czułam się komfortowo podczas czytania.

Książka ta stoi dobrym humorem, świetnie wykreowanymi postaciami i pomysłem na siebie. Mamy tutaj idealny balans pomiędzy problemami, życiem studenckim, a spicy scenami. Wszystko miało swoje odpowiednie miejsce i nie zabrakło nawet Garreta i Hannah! Elle Kennedy ma niesamowity talent do wciągania czytelnika w wykreowany świat i trzymania go w nim do ostatniej strony. Z wielką ekscytacją sięgnę po kolejne historie!

#teamLogan 🤌🏻

Książka 18+! 🌶️

Kolejny tom serii off- Campus jest równie dobry, jak The. Deal , czyli pierwsza część i mogę śmiało stwierdzić , że nie został on ofiarą „klątwy” drugiego tomu .

The Mistake opowiada o historii Grace i Logana.
Dziewczyna jest skrytą osobą , która ma dosłownie jedną przyjaciółkę , nie lubi interakcji z innymi ludźmi, nie chodzi na imprezy studenckie i nie jest duszą towarzystwa . Grace zatraca się w nauce , zależy jej na dobrych stopniach , jej pasją jest uczęszczanie na zajęcia dodatkowe , a wieczorami kocha oglądać filmy kina akcji .
Życie Logana jest dokładnym przeciwieństwem . Chłopak jest gwiazdą studenckiej drużyny hokejowej , imprezuje, upija się do nieprzytomnego i sypia każdego dnia z inną dziewczyną . Jednak za fasadą wesołka skrywa się wiele problemów. Logan od dawna zakochany jest w dziewczynie swojego najlepszego przyjaciela , ta sytuacja dosłownie nie daje mu spać po nocach . Główny bohater jest wściekły na siebie i swoje zdradzieckie serce ,dlatego ucieka w świat zabawy oraz alkoholu, aby nie myśleć trzeźwo.
Co więc połączyło tych bohaterów z dwóch różnych światów?
Pomyłka. Logan po prostu pomylił pokój w akademiku i tak spotkał Grace.
Czy ten przypadkowy błąd sprawił, że świat Logana obrócił się o 180 stopni ? Czy Grace wyjdzie ze swojej strefy komfortu ? Czy przeciwieństwa się przyciągają?
Na te pytania poznacie odpowiedź podczas lektury The Mistake . Błąd , do której was serdecznie zachęcam.

Książka jest pełna emocji , zmagań głównych bohaterów z własnymi demonami , porusza trudne tematy, ważne tematy , ale równocześnie dostarcza na mnóstwa humoru i świetnej zabawy . Bardzo polecam .

( współpraca recenzencka - Wydawnictwo Zysk i Ska )

The Mistake opowiada o historii Grace i Logana.

Lekka jak piórko a jednak w pełni angażująca proza Elle Kennedy po raz kolejny udowadnia nam, że to autorka jedyna w swoim rodzaju. Jej romantyczne historie mocno bazują na prozie życia i pokazują czytelnikowi, że dla każdego z nas pisane jest szczęśliwe zakończenie.

Przepadam za twórczością autorki, ponieważ zawsze potrafi mnie czymś zaskoczyć. Znam doskonale jej styl, lekkie pióro i umiejętność przelania na papier wszelkich emocji, więc każda jej nowa książka przepełnia mnie pozytywną energią i poczuciem, że dalej będzie tylko lepiej. Autorka bardzo mocno skupia się na kreacji bohaterów i chociaż tło wydarzeń zawsze jest w pełni dopracowane oraz szczegółowe, to najważniejszym punktem całej fabuły są postacie. Czytamy o bohaterach takich jak my, ze zbliżonymi problemami, których bez problemu potrafimy zrozumieć a także z wielkimi marzeniami i dążeniami do celów, zależnych od danego charakteru. Trzymamy zatem kciuki za pojawiające się tutaj osobowości i wraz z nimi przeżywamy wszelkie wzloty oraz upadki.

W drugiej odsłonie serii Off-Campus czytamy o sporcie, który buduje charakter a także o miłości, która nie powinna mieć miejsca. John Logan, gwiazda uniwersyteckiego hokeja, nigdy nie przejmował się konsekwencjami. A przynajmniej takie sprawiał pozory. Uwielbiał wymieniać dziewczyny jak rękawiczki do momentu, gdy poznał Grace, ponieważ wtedy wszystko się zmieniło. Jednak popełnił kluczowy błąd i dziewczyna zniknęła z jego życia a on postanowił zrobić wszystko, by zadośćuczynić swojej winy. Grace była jednak pewna, że nie da się na nowo złamać przystojnemu hokeiście. Do czasu, gdy serce zaczęło dyktować własne warunki.

To typowa studencka seria, w której głębokie uczucie odegra kluczową rolę a jednak napisana z pomysłem i wykorzystująca swój potencjał, więc nie uderzająca w nas znanymi schematami i w żadnym wypadku nie nudząca. Autorka prowadzi nas przez zawiły świat pierwszych głębokich uczuć i miłości, która zawsze pojawia się na naszej drodze w najmniej spodziewanym momencie. Obserwujemy jak kształtują się charaktery bohaterów, jak dorastają na naszych oczach i wyznaczają swoje cele a jednak robimy to wszystko nie w poczuciu nostalgii czy przejęcia a dobrej zabawy. Elle Kennedy bowiem żongluje emocjami i przede wszystkim stawia na pozytywną energię, często odwołuje się do żartów czy sarkazmu, pozwalając czytelnikowi podczas lektury przede wszystkim dobrze się bawić.

"The Mistake. Błąd" to lektura stworzona dla wszystkich romantyczek. Możecie czytać ją dowolnie, z zachowaniem chronologii bądź też nie, ponieważ seria za każdym razem odwołuje się do pary innych głównych bohaterów, ale zapewniam, że po jednej książce Elle Kennedy będziecie mieli ochotę na więcej. Dużo dobrej zabawy, pozytywnej energii, zaczepnych słów i pięknych opisów sercowych uczuć buduje historię o której rozmyśla się nawet po zamknięciu ostatniej strony. Dla mnie to jedna z niezastąpionych autorek, po której powieści sięgam w ciemno.

Czasem błędy mogą zaprowadzić nas w zupełnie innym, niż pierwotnie zamierzonym, kierunku. I finalnie to właśnie one okazują się najlepszym, co mogliśmy zrobić. Bo jeden niewielki błąd może mieć siłę, by odmienić życie. Nie zawsze na gorsze.

Grace to miła, poukładana dziewczyna, która nie ma szczęścia w dobieraniu sobie bliskich osób. Stara się korzystać z uroków studenckiego życia, jednak w jej stylu są bardziej mecze futbolu, filmy przepełnione akcją i skrupulatna nauka. Nie ma też żadnej słabości do hokeistów z uczelni, co niektórym może o dziwo… zaimponować.

Logan bardzo się stara, aby jego dni na uczelni wypełnione były zabawą i mnóstwem rozrywek. Kocha hokej, jednak wie, że niebawem jego kariera dobiegnie końca. Z tego też powodu stara się korzystać ze wszystkiego, co daje mu sport, tak więc również popularności, czy uwielbienia kobiet. Ponadto może taki styl życia pozwoli mu zapomnieć o dziewczynie, w której jest beznadziejnie zakochany, a która przypadkowa jest ukochaną jego najlepszego przyjaciela.

„The Mistake. Błąd” to powrót na Uniwersytet Brair i do życia szalonych hokeistów. Ci, którzy znają pióro Kennedy wiedzą, że można się po niej spodziewać mnóstwa chemii w relacji bohaterów i wysokiej dawki namiętności, i to oczywiście otrzymamy w tej książce. Jednak co dla mnie najistotniejsze, Autorka zawsze stara się stworzyć skomplikowane postaci, a także głębszą fabułę, która ukradkiem porusza ważną kwestię. I w mojej ocenie to te niuanse sprawiają, że seria otrzymuje nieco wyjątkowości, a kreowane postaci są zwyczajnie bliskie czytelnikowi. W tej części Autorka, oprócz gorącego romansu, postanawia poruszyć temat alkoholizmu i jego wpływu nie tylko na osobę uzależnioną, ale i jej bliskich. I choć to trudny wątek, jest on przedstawiony realnie, emocjonalnie i trafia do odbiorców tak, jak powinien. A pomimo tego, w ogólnym rozrachunku powieść jest dość lekka, czyta się wręcz błyskawicznie, a relacja bohaterów jest napisana w taki sposób, że wielokrotnie łapałam się na uśmiechaniu do kartek tej książki. Jest śmiech, jest wzruszenie, są iskry, a to wszystko napisane w fenomenalny sposób, więc czego chcieć więcej? Polecam!

• Romans