Błąd

Elle Kennedy Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Off-Campus (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Mistake
Data 1. wydania:
2015-05-06
Anna Mackiewicz
Zysk i S-ka
chłopak dziewczyna literatura amerykańska literatura dla młodzieży miłość randka relacje damsko-męskie romans spotkanie uczucie zdrada
The Mistake
Off-Campus (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Anna Mackiewicz

Okładka książki Epic Elle Kennedy, Sarina Bowen
8,8
Epic Elle Kennedy, Sarin...
Okładka książki Dobry chłopak Elle Kennedy, Sarina Bowen
7,2
Dobry chłopak Elle Kennedy, Sarin...
Okładka książki Zostań Elle Kennedy, Sarina Bowen
7,4
Zostań Elle Kennedy, Sarin...
Okładka książki All Wrapped Up for the Holidays Jill Shalvis, Colleen Hoover, Kristen Ashley, Vi Keeland, K. Bromberg, Elle Kennedy, Penelope Ward
7,0
All Wrapped Up... Jill Shalvis, Colle...

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Bo o miłość trzeba zawalczyć!

8 Link do recenzji

Nie jest tak,dobra jak pierwsza część,ale na szczęście nie ma flakow z olejem.
Fajnie i lekko napisana.
POLECAM 😉

Gdybym miała wymienić jedną ze swoich zalet, to pewnie wspomniałabym, że jestem lojalna. Jeżeli coś skradnie moje serce i postanowię się w to zaangażować, to możecie być pewni, że wejdę w to na całego. Łatwo to zauważyć chociażby na przykładzie mojej miłości do piłki nożnej oraz Formuły 1. Obie dyscypliny z pasją śledzę od 14 lat i jestem skłonna przedłożyć obejrzenie meczu...

Byłam zachwycona pierwszą częścią ale niestety nie mogę powiedzieć tego samego o tej. Po pierwsze, książka jest bardzo wulgarna. Wulgarny język, wulgarne sceny seksu - nigdy mi to nie przeszkadza jeśli nie jest w nadmiarze ale tutaj jest tego przesyt, do tego bohaterowie przesłodzeni. Czasami czytało się dobrze, często wiało nudą, często książka przyprawiała mnie o...

to seksować, aż boli w oczy

Jak już pisałam przy części 1, ta seria jest genialna. Błąd także chwyta za serce, a strony będziecie łykać jak pelikan ryby. Taki już problem z dobrymi ksiązkami. Nie chcemy, żeby się kończyły.
W tej ksiązce także znajdziecie pokłady energii, miłosnych rozterek i humoru. Szczególnie polecam te ksiązki młodzieży. Licealistom, studentom. Taki Wasz/ nasz równoległy świat....

Elle Kennedy to doskonaly sposób na poprawę humoru dla fanów wysportowanych przystojniaków i amerykańskich uczelni. Kocham całą serię i sięgam po wszystkie kolejne powieści.

Nie wiem dlaczego,ale do samego początku...od pierwszej części...czułam jakiś dziwny sentyment do Logana ☺ I ta część mnie nie zawiodła,choc już troszkę mniej zabawna,niż pierwsza 🙂

36 / 2020

Książka na plus, ale pierwszy tom podobał mi się zdecydowanie bardziej.

Bardzo lekka i miła książka. Szybko się ją czytało. Chwilami zabawna, ale miała również swoje smutne chwile. John Logan to pewny siebie chłopak, który myślę że zdobędzie każdą dziewczynę. Jednak Grace po powrocie z wakacji udaje niedostępna do zdobycia.

Dyskusje

4 506