Błąd

Elle Kennedy Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Off-Campus (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Mistake
Data 1. wydania:
2015-05-06
Anna Mackiewicz
Zysk i S-ka
chłopak dziewczyna literatura amerykańska literatura dla młodzieży miłość randka relacje damsko-męskie romans spotkanie uczucie zdrada
The Mistake
Off-Campus (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Anna Mackiewicz

Okładka książki Epic Sarina Bowen, Elle Kennedy
8,8
Epic Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki Dobry chłopak Sarina Bowen, Elle Kennedy
7,2
Dobry chłopak Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki Zostań Sarina Bowen, Elle Kennedy
7,4
Zostań Sarina Bowen, Elle ...
Okładka książki All Wrapped Up for the Holidays Kristen Ashley, K. Bromberg, Colleen Hoover, Vi Keeland, Elle Kennedy, Jill Shalvis, Penelope Ward
7,0
All Wrapped Up... Kristen Ashley, K. ...

Oficjalne recenzje i

Bo o miłość trzeba zawalczyć!

[ 8 ] Link do recenzji

Ciągnie się jak flaki z olejem. Moim zdaniem dużo słabsza niż pierwsza część.

Wszystkie książki od Elle pochłaniam w ciągu dwóch dni, nie mogę się oderwać, ale ta część wyjątkowo mi się podobała! Oprócz szybkiego zakończenia - zbyt wszystko nagle się odwróciło a raczej ojciec się nawrócił - nie mam zastrzeżeń. Logan i jego upór i determinacja są zadziwiające 😁

„Pewnie w tym czasie będę się czuł, jakbym wędrował przez ciemny tunel po omacku, ale wiem, że ma końcu jest światełko. Póki będziesz przy mnie, w środku też będzie światło. Bez ciebie będzie tylko ciemność”.

Kto z nas nie popełnia błędów? Niestety są one nieodłącznym elementem naszego życia. Jedne bardziej wpływają na nie, inne mniej…W „Błędzie” poznajemy Grace i...

Kolejny tom i kolejne mistrzostwo.
Był moment (dokładnie rozdział 27), gdzie popłakałam się ze śmiechu. Były momenty, kiedy czułam się emocjonalną częścią tej książki. I był moment, kiedy się skończyła i to był właśnie najgorszy z nich.
Bohaterowie z krwi i kości, ich perypetie bardzo życiowe. Taki komediodramat z hokejem w tle.
No i te dialogi i więzi współlokatorów - piękne!

Bardzo fajna książka, może nie tak fajna jak ,,Układ'' ale nadal lekka i przyjemna. W sam raz na odstresowanie się, momentami śmiałam się w głos. Dużo odważnych scen sexu, co akurat mnie nie przeszkadzało. Już zaczęłam czytać ,,Podbój'':)

Nie jest tak,dobra jak pierwsza część,ale na szczęście nie ma flakow z olejem.
Fajnie i lekko napisana.
POLECAM 😉

Gdybym miała wymienić jedną ze swoich zalet, to pewnie wspomniałabym, że jestem lojalna. Jeżeli coś skradnie moje serce i postanowię się w to zaangażować, to możecie być pewni, że wejdę w to na całego. Łatwo to zauważyć chociażby na przykładzie mojej miłości do piłki nożnej oraz Formuły 1. Obie dyscypliny z pasją śledzę od 14 lat i jestem skłonna przedłożyć obejrzenie meczu...

Na półkach: , , , ,

Byłam zachwycona pierwszą częścią ale niestety nie mogę powiedzieć tego samego o tej. Po pierwsze, książka jest bardzo wulgarna. Wulgarny język, wulgarne sceny seksu - nigdy mi to nie przeszkadza jeśli nie jest w nadmiarze ale tutaj jest tego przesyt, do tego bohaterowie przesłodzeni. Czasami czytało się dobrze, często wiało nudą, często książka przyprawiała mnie o...

to seksować, aż boli w oczy

Jak już pisałam przy części 1, ta seria jest genialna. Błąd także chwyta za serce, a strony będziecie łykać jak pelikan ryby. Taki już problem z dobrymi ksiązkami. Nie chcemy, żeby się kończyły.
W tej ksiązce także znajdziecie pokłady energii, miłosnych rozterek i humoru. Szczególnie polecam te ksiązki młodzieży. Licealistom, studentom. Taki Wasz/ nasz równoległy świat....

Dyskusje

4 653