Oddychaj mną

Wydawnictwo: Pascal
Breathe
Sherry

Miłość w świecie rocka!
Sadie zatrudnia się jako pomoc domowa w willi rockmana Jaxa na prywatnej wyspie. Nie jest jej w życiu łatwo. Pewnego dnia uświadamia sobie, jak niezwykła będzie jej codzienność u boku gwiazdy. Postanawia zawalczyć o siebie. Jax jednak wie, że miłość w świecie rocka nie ma szans na przetrwanie.
Co zrobić, gdy on nie może bez niej oddychać?

źródło opisu: http://pascal.pl/abbi-glines,3159.html

źródło okładki: http://pascal.pl/abbi-glines,3159.html

Klaudia | 2019-07-16

Jestem zachwycona tą książką, naprawdę! Niesamowita... zapierająca dech w piersiach. Bardzo wczułam się w tą historię, polecam!

Karolina | 2019-03-21
Przeczytana: 24 marca 2019

Miłość dziewczyny z przeszłością i rockmana ze świetlaną przyszłością.
Sadie White nie ma łatwego życia. Musiała dorosną znacznie szybciej niż jej rówieśnicy. Zajmuje się nie tylko domem, ale i ciężarną matką. W głębi serca marzy, żeby być zwykłą nastolatką z banalnymi problemami. W czasie wakacji zatrudnia się jako pomoc domowa w luksusowej willi na prywatnej wyspie. Nie spodziewa się, że tego lata poza obowiązkami czeka ją także miłość.
Jax Stone, nastoletni muzyk rockowy i łamacz damskich serc, co roku spędza wakacje w swojej willi. Tylko tu znajduje chwilę wytchnienia od zgiełku Hollywood. To jego azyl, jedyne miejsce, gdzie nie mają wstępu szalone fanki ani polujący na niego paparazzi. Pewnego dnia w swoim domu natyka się na nieznajomą dziewczynę...
Spotkanie Jaxa i Sadie całkowicie zmienia ich życie.
Czy miłość w świecie rocka ma szanse na przetrwanie?
Co zrobić, gdy dwoje ludzi nie może bez siebie oddychać?

Aga | 2019-02-12
Przeczytana: luty 2019

No dobra, dupy nie urywa, WOW nie wywołuje, jakoś specjalnie nie wciąga, zapewne w pamięć na długo nie zapada ale ogólnie seria ciekawa i można po nią śmiało sięgnąć jak się nie ma co czytać :) Taki miły czasozapychacz :)

satinification | 2019-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2019

Druga szansa dana "autorce bestsellerów" i drugie rozczarowanie.

Zacznijmy od tego, że fabuła jest zerżnięciem z tamtej drugiej książki - on bogaty, ona biedna, nie mogą być razem (w sumie bez wyraźnego powodu), ona zaradna i dojrzała jak na swój wiek, oboje oszałamiająco piękni, chociaż ona oczywiście myśli, że jest do niczego... to tylko niektóre podobieństwa do "O krok za daleko". A może to "O krok..." jest zerżnięciem z "Oddychaj mną"? Mało istotne. Impreza wyższych sfer, na której bohaterka została źle potraktowana, przelała czarę goryczy. Po co kopiować samego siebie?

Jak można pisać o miłości między ludźmi, którzy zamienili ze sobą 3 słowa? Zauroczenie, fascynacja, pociąg... to tak. Nie wiem, dlaczego autorka szasta słowami "kochać" i "miłość". Tę książkę czytają również nastolatki, więc może nie wmawiajmy im, że po jednych wspólnych zakupach można się zakochać?

Rozstania i powroty... Powieść bardziej mnie zirytowała, niż dostarczyła jakiejkolwiek rozrywki. Teraz już...

Anel | 2018-12-24
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 24 grudnia 2018

Przyjemna historia. Podejrzewam, że każdy miał kiedyś jakąś malutką fantazję o związku z kimś sławnym, więc książka jest trochę takim spełnieniem jej w malutkim stopniu. Ale...
Jest przy tym tak infantylnie głupia, że to aż przykre. Sadie twierdzi, że nie jest jak swoja matka, że jest mądrzejsza i ogólnie lepsza, po czym... robi dokładnie to, za co swojej matki nie lubi.
Najbardziej jednak zdenerwował mnie koniec. To "tylko depresja poporodowa". Tylko.

Lewitująca | 2018-11-13

Przyjemna historia, nawiązująca do bajki o Kopciuszku. Tym razem jednak książę jest znanym muzykiem, a Kopciuszek nastolatką sprzątającą domy. Rodzi się miłość i co dalej? Książę jest znany. Trasy koncertowe. długie. Kobiety się rozrywają, żeby spędzić z nim chwilę. Nie jednak chciałby zerwać nowy związek. Do tego media, które towarzyszą wszędzie Księciu, a potem Kopciuszkowi. Jak zaufać i uwierzyć, że jest się jedyną? Tym bardziej kiedy kompleksy nie chcą zamilknąć? Życie Kopciuszka nie jest wcale takie łatwe...

kalinka | 2018-11-07
Na półkach: Przeczytane, ROMANSE
Przeczytana: 02 listopada 2018

To dobra książka. Tylko tyle lub aż tyle.
Raczej pozycja dla young adult bo niesamowicie momentami infantylna.
Romantyczna to fakt.

Weatherwax | 2018-04-04
Na półkach: Przeczytane, Gnioty
Przeczytana: 04 kwietnia 2018

Książka bardzo słaba, płytka fabuła o budowie cepa i do tego do samego końca przewidywalna. Zarówno opisy, jak i dialogi zupełnie wyprute z emocji. Na początku myślałam, że będzie miała jakiś przekaz, kiedy główna bohaterka powtarzała, że nie chce być taka jak mama, ale nie… Może jedynie co ma być przestrogą dla nastolatków, żeby nie brały na barki całej odpowiedzialności za rodziców. Ja odniosłam wrażenie, że cała fabuła wymyślona była tylko dla tych kilku kulminacyjnych scen erotycznych, między parą głównych bohaterów (i autorka tą książkę dedykuje swoim dzieciom?). Nie rozumiem też czemu autorka nie rozbudowała bardziej postaci Jaxa i jego otoczenia. Generalnie nie wiem skąd ten zachwyt Abbi Glines. Może ktoś potrafi mi podać jakiś tytuł jej książki, dzięki której bym zrozumiała ten fenomen?

nuwaika | 2018-02-04
Przeczytana: 30 stycznia 2018

Sadie i Jax, polubiłam tę parę, zasługują na siebie.

Daria | 2017-12-15

Wciągająca i niespotykana historia dwojga nastolatków. Przyjemna, szybko się czyta, w sam raz na długie wieczory.