Techniki jednominutowego menedżera w praktyce /Jak zamienić trzy tajemnice w umiejętności

Wydawnictwo: MT Biznes
hobby

To działa! Bez względu na to, czy jesteś odpowiedzialny za gospodarstwo domowe, przedsiębiorstwo, rodzinę czy fabrykę! Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce to kolejny etap prostego i wyjątkowo skutecznego programu mającego niebagatelny wpływ na kształt nowoczesnego biznesu. Skorzystaj z tej unikalnej wiedzy już dzisiaj! Poznaj praktyczne tajniki jednominutowego zarządzania organizacją. Rok wydania: 2008,

moneygrabbing | 2016-11-06
Przeczytana: 03 listopada 2016

Polecam wszystkim, którzy chcą zarządzać podwładnymi ludźmi w najbardziej efektywny sposób.
Książkę łatwo się czyta, jest pisana prostym językiem.

Mateusz Paszek | 2016-09-22
Przeczytana: 21 września 2016