Okładka książki Techniki jednominutowego menedżera w praktyce /Jak zamienić trzy tajemnice w umiejętności
Ken BlanchardRobert Lorber Wydawnictwo: MT Biznes hobby
hobby
MT Biznes
2008-01-01
2008-01-01

więcej Więcej

Osadzenie w formie powieści jest infantylne ale książkę czyta się bardzo dobrze. Doceniam ja za krótkie i praktyczne porady, jak pracować z zespołem. Zdecydowanie warto do niej wracac.

Wartościowa pozycja z praktycznego punktu widzenia.
Mam audiobook i lubię go słuchać.

Opowieść o pieczeniu ciasta zamiast kuponów długo zapamiętam :)

Polecam wszystkim, którzy chcą zarządzać podwładnymi ludźmi w najbardziej efektywny sposób.
Książkę łatwo się czyta, jest pisana prostym językiem.

• Biznes
  • 2014