Bezradnik. O kobietach, mężczyznach, miłości, seksie i zdradzie.

Okładka książki Bezradnik. O kobietach, mężczyznach, miłości, seksie i zdradzie. Zofia Milska-Wrzosińska
Zofia Milska-Wrzosińska Wydawnictwo: Czarna Owca poradniki
poradniki
Czarna Owca
2009-09-23
2009-09-23
związki rozwój osobisty psychologia

Książka, która pomaga żyć i zrozumieć co dzieje się w naszych małżeństwach. Bardzo dobra pozycja, o wiele lepsza niż te, które przeczytałam ostatnio o tej tematyce.Polecam.

Ciekawe refleksje ma autorka, pracując w gabinecie z klientami seksuologicznymi.

Zbiór historii na temat związków damsko-męskich, miłości, zdrady, seksu, mitów związanych w zakochaniem. Historie czasem banalne, czasem pozwalające odnaleźć swoje wątpliwości są ubarwione cytatami kobiet i mężczyzn borykających się z różnymi trudnościami. Miałam jednak problem, czytając ten "bezradnik", bo przez niewielką obszerność rozdziałów, tematy są potraktowane dość ogólnikowo. Mimo wszystko polecam jako wstęp do rozeznawania się w swoich stanach emocjonalno-związkowych.

Poradnik, który w sumie nie radzi niczego, lecz analizuje wszystko to, co może zdarzyć się pomiędzy dwojgiem ludzi. Mówi o tym, jakie są częste pułapki związku, z jakimi problemami w dzisiejszych czasach najczęściej pary zgłaszają się po pomoc specjalistów; jak trudne sprawy są tak naprawdę proste, nieskomplikowane, jednocześnie jak łatwo wbrew pozorom uniknąć wejścia na złą drogę w związku, by nie zaprzepaścić tego, co nas łączy z drugą osobą. Trafne obserwacje, realne przykłady z życia, całość bardzo przyjemnie napisana.

Bezradnik bez rad. Taka niewielka książeczka do poduszki lub w podróż. Ciekawie było ją przeczytać ale niczego nie wniosła w moje życie. Przeczytałam o tym, że choć każdy jest inny to wiele ludzi boryka się z takimi samymi problemami i doświadczeniami. Ludzie są różni i tacy sami... Można by rzec, że jest to usystematyzowanie rodzajów pacjentów Autorki, ot, taki segregator różnych typów związków (nie związków) i historyjek nt. sfery uczuciowej.

lekki poradnik

lekki poradnik

• Psychologia
  • Seksuologia
  • Psychologia
  • Psychologia/seksuologia
  • Zdrowie
  • Love

Zofia Milska-Wrzosińska Bezradnik. O kobietach, mężczyznach, miłości, seksie i zdradzie. Zobacz więcej