Bezradnik: o kobietach, mężczyznach, miłości, seksie i zdradzie

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
seksuologia, seks, kobieta, mężczyzna
poradniki

Z wielką przyjemnością, inteligentnie i taktownie demaskuje oraz rozświetla zawstydzające obszary naszej niedojrzałości, tak jak się ona przejawia w naszych damsko-męskich relacjach. żywa, nasycona ciepłym sarkazmem narracja pozwala Czytelnikowi łatwiej przyswoić trudne oceny autorki. Dotyczy to przede wszystkim mężczyzn, którym autorka, chcę wierzyć, że powodowana współczuciem, niczego nie oszczędza. Świetna książka dla kobiet i mężczyzn.

KasiaW | 2014-05-13
Przeczytana: 01 maja 2014

Bezradnik bez rad. Taka niewielka książeczka do poduszki lub w podróż. Ciekawie było ją przeczytać ale niczego nie wniosła w moje życie. Przeczytałam o tym, że choć każdy jest inny to wiele ludzi boryka się z takimi samymi problemami i doświadczeniami. Ludzie są różni i tacy sami... Można by rzec, że jest to usystematyzowanie rodzajów pacjentów Autorki, ot, taki segregator różnych typów związków (nie związków) i historyjek nt. sfery uczuciowej.

NowaCzytelniczka | 2015-02-14
Przeczytana: 2013 rok

Poradnik, który w sumie nie radzi niczego, lecz analizuje wszystko to, co może zdarzyć się pomiędzy dwojgiem ludzi. Mówi o tym, jakie są częste pułapki związku, z jakimi problemami w dzisiejszych czasach najczęściej pary zgłaszają się po pomoc specjalistów; jak trudne sprawy są tak naprawdę proste, nieskomplikowane, jednocześnie jak łatwo wbrew pozorom uniknąć wejścia na złą drogę w związku, by nie zaprzepaścić tego, co nas łączy z drugą osobą. Trafne obserwacje, realne przykłady z życia, całość bardzo przyjemnie napisana.

Lolina | 2013-10-31
Na półkach: Przeczytane, 2013

Bezradnik... rzeczywiście żadnych rad nie zwiera. Ot, zwykła książeczka dla znudzonych swoim życiem erotycznym małżeństw.

Z_błyskiem_w_oku | 2015-09-26
Na półkach: Psychologia, Przeczytane

Zbiór historii na temat związków damsko-męskich, miłości, zdrady, seksu, mitów związanych w zakochaniem. Historie czasem banalne, czasem pozwalające odnaleźć swoje wątpliwości są ubarwione cytatami kobiet i mężczyzn borykających się z różnymi trudnościami. Miałam jednak problem, czytając ten "bezradnik", bo przez niewielką obszerność rozdziałów, tematy są potraktowane dość ogólnikowo. Mimo wszystko polecam jako wstęp do rozeznawania się w swoich stanach emocjonalno-związkowych.

Andrzej | 2016-10-03

Ciekawe refleksje ma autorka, pracując w gabinecie z klientami seksuologicznymi.

Karo | 2012-02-29
Przeczytana: 22 grudnia 2010