ROZWIŃ ZWIŃ

poradniki
Jacek Santorski & Co
2005-01-01
2005-01-01

Okładka książki Poukładaj sobie życie. Jak uporządkować siebie i swój świat Hanna Hamer, Dorota Krzemionka, Zofia Milska-Wrzosińska, Maja Storch, Grażyna Wieczorkowska-Wierzbińska
Ocena 7,1
Poukładaj sobi... Hanna Hamer, Dorota...

więcej Więcej

Polska terapeutka odpowiada na listy czytelników i porusza różne wątki małżeństwa z dzieckiem (partnerstwa, powrotu do pracy, relacji z teściami). Ciekawe i niestandardowe podejście do tematu!

2040

Na półkach: , , , ,

Bardzo wartościowy tytuł z zakresu psychologii rodzicielstwa, małżeństwa i budowania relacji z drugim człowiekiem, zarówno dorosłym (żoną, mężem, partnerem, partnerką), jak i dzieckiem. Dużo trafnych, czasem niewygodnych i uwierająco dających do myślenia uwag Zofii Milskiej-Wrzosińskiej, będących odpowiedziami na zadawane przez matki i ojców pytania. Polecam wszystkim,...

Na książkę tę trafiłam w księgarni Taniej Ksiązki. Kosztowała mnie 6 złotych. Warta jest naprawdę zdecydowanie więcej. Gdyby rodzice mieli lektury obowiązkowe, ta powinna być pierwszą pozycją na liście! Wciąga niczym najlepsza powieść, a co najważniejsze nie pozostawia obojętnym. Refleksja nad swoim rodzicielstwem i związkiem obowiązkowa!
Ciekawa jest sama formuła książki....

• Rozwojowe
  • Przeczytane 2007