Zygzakiem przez życie

Wydawnictwo: Bellona
historyczna

Władysław Kowzanowicz, urodzony w 1919 roku na Kresach Wschodnich, zesłaniec na Syberię, później żołnierz 1 Brygady Artylerii Ciężkiej, po wojnie oficer Wojska Polskiego. Swoje wspomnienia zadedykował młodemu pokoleniu, aby nie zapomniało o dziejach ojców i dziadów, którzy nie ulegli najeźdźcom ze Wschodu ani z Zachodu mężnie stawiając opór, a później służyli i pracowali dla ojczyzny jaką dała im historia.

książek: 2006
liaguszka | 2016-08-06