Manuskrypt Voynicha

Okładka książki Manuskrypt Voynicha
Dariusz Zejc Wydawnictwo: kryminał, sensacja, thriller
2011-01-01
2011-01-01

Super powieść kryminalno-historyczna, prawdziwa gratka dla fanów historii i tajemnic. Ciekawie zarysowani bohaterowie i zaskakująca fabuła. Ogromny plus za akcję zagrywającą się w Katowicach, brakuje takich książek na rynku.

Kupiłam na podstawie przypadkowo znalezionych recenzji w necie i okazało się bardzo trafionym zakupem. To naprawdę bardzo przyzwoita, dobrze się czytająca literatura rozrywkowa. Ciekawy wątek sensacyjny, ładnie zapętlona akcja, fajni bohaterowie, właściwie wszystko mi się podobało. Wartością dodaną było osadzenie akcji w moim rodzinnym mieście, co miło się czyta. Nie rozumiem, dlaczego ten autor nie jest popularniejszy, może to wina wydawnictwa, które nie potrafi go wypromować? W książce trochę niedociągnięć redaktorskich (braki w interpunkcji, pojedyncze literówki i inne tego typu),ale nie na tyle, żeby odbierało to przyjemność z lektury. Polecam, a następny Zejc już czeka na półce.

Dodaj cytat z książki Manuskrypt Voynicha