Drzwi do szczęścia

Wydawnictwo: Znak Literanova
The Four Doors
literatura piękna
Ag2S

Chcesz coś zmienić w życiu, ale nie wiesz, jak zacząć? Idea czworga drzwi pomoże ci odnaleźć własną drogę do szczęścia. Czworo drzwi to cztery proste zasady, które pokażą ci, że nawet drobne czynności mogą być początkiem wielkiej zmiany, a tym, co najbardziej nas ogranicza, jest nasz sposób myślenia i brak wiary we własne możliwości. Richard Paul Evans odkrył znaczenie tych zasad, gdy sam...

Chcesz coś zmienić w życiu, ale nie wiesz, jak zacząć?

Idea czworga drzwi pomoże ci odnaleźć własną drogę do szczęścia.

Richard Paul Evans odkrył znaczenie tych zasad, gdy sam stanął na życiowym rozdrożu. Dziś jest autorem bestsellerów i znanym mówcą motywacyjnym, który przemawiał w Białym Domu i w szkolnych salach, przed zwykłymi ludźmi i politycznymi liderami. Jego książki zainspirowały miliony ludzi do zmian.

Uwierz, że każdy z nas może osiągnąć szczęście i spełnienie.
Wystarczy tylko otworzyć im drzwi.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Tysia19 | 2019-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2019

Paul Richard Evans od długiego już czasu figuruje na liście moich ulubionych autorów i wcale nie jest to nieuzasadnione - autora nie tylko uwielbiam za styl pisania, który jest kapitalny, a sama treść wciąga niemiłosiernie. Chodzi głównie o przekaz jaki płynie z książek Pana Paula, oraz jak autor umie sprawić, że czytelnik jest w stanie "przetrawić" nieraz dość skomplikowaną treść. Z świadomością dobrej lektury, tym razem wybór padł na "Drzwi do szczęścia".

"Ciągle szukasz swojego miejsca na świecie? Chcesz coś zmienić w życiu, ale nie wiesz, jak zacząć? Idea czworga drzwi pomoże ci odnaleźć własną drogę do szczęścia.

Czworo drzwi to cztery proste zasady, które pokażą ci, że nawet drobne czynności mogą być początkiem wielkiej zmiany, a tym, co najbardziej nas ogranicza, są nasz sposób myślenia i brak wiary we własne możliwości.

Richard Paul Evans odkrył znaczenie tych zasad, gdy stanął na życiowym rozdrożu. Dziś jest autorem bestsellerów i znanym mówcą motywacyjnym, który...

liv87 | 2019-05-14
Przeczytana: 06 maja 2019

Świetna ksiązka pouczająca, moralizatorska oraz pokrzepiająca. Zbiór myśli autora ułożonych w sensowne rozdziały. Warto przeczytać. Mimo, że krótka, to postanowiłam ją sobie rozłożyć na kilka dni czytania, bo taką wiedzę i myśli warto dawkować po trochu.

jeyspin | 2019-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2019

Skondensowane prawdy zawarte we wszystkich powieściach tego autora. Przypomina, że wszystko co nas spotyka prowadzi do tego, gdzie teraz jesteśmy i jakimi jesteśmy ludźmi. Wiara w Boga posiada fundamentalne znaczenie - nie jesteśmy pomyłką, po coś tu jesteśmy na tym świecie. Musimy tylko odkryć własną drogę do szczęścia. To od nas zależy jak postrzegamy ludzi, świat i przeciwności losu. Słowa i myśli mają moc - pielęgnujmy tylko te pozytywne.

Roza_V_Barlow | 2018-12-31
Przeczytana: 30 grudnia 2018

I wyszło moje nieczytanie opisów o czym jest książka. Trochę się zdziwiłam, gdy zrozumiałam, co wypożyczyłam. Na początku niezbyt byłam przekonana do tego "poradnika" i czytałam bez przekonania. Przeszkadzało mi podejście zbyt religijne, z którym akurat ja się nie zgadzam, a było go dużo, szczególnie w "pierwszych drzwiach." Później jednak książka mi się spodobała i trafiła do mnie, zwłaszcza chyba "drugie drzwi." Jestem w szoku, bo ta książka okazała się czymś, czego właśnie w tym momencie mojego życia potrzebowałam. Nie wiem jakim cudem akurat teraz na to trafiłam i postanowiłam to przeczytać, ale cieszę się, że tak się wszystko złożyło. Z wieloma rzeczami się nie zgadzam i uważam, że to po prostu poglądy autora, z którymi można się zgodzić lub nie, ale jest tu też wiele rzeczy, które do mnie przemówiły. Niektóre rzeczy sobie uświadomiłam, inne wiedziałam i ta książka mi o nich przypomniała. Ogólnie można znaleźć dobre rzeczy w tej książce. Nie oceniam, bo każdy ma prawo mieć...

johanatomana57 | 2018-11-28
Przeczytana: listopad 2018

Kolejny autor poradnika psychologicznego, który poucza ludzi i uczy ich jak żyć. Książka która nic nie wnosi do życia, nic nie zmienia. Więcej w niej życiorysu autora niż porad.

Maja | 2018-07-19

Autora lubię, książkę otrzymałam w prezencie i cieszyłam się na wizję nowej ciekawej lecz lekkie opowieści. Nie spodziewałam się, że Evans tym razem zabawi się coacha i będzie powtarzał te same frazesy co słychać wszędzie na około. Tej książce mówię zdecydowane nie

Kinga Kulig | 2018-07-11
Przeczytana: 13 kwietnia 2017

Dzisiejsza recenzja, jaką mam przyjemność Wam przedstawić, będzie miała nieco niestandardowy format. Zamiast klasycznego opisu lektury oraz pozostawienia słowa od siebie, dzisiejszy tekst będzie przypominał formę wykładu w pigułce.

Na początku, wyjawię Wam, że zamawiając owy egzemplarz, po pierwsze, nie zapoznałam się ze skrótowym opisem na "tylnej" okładce, a dwa, tak naprawdę, po książkę sięgnęłam "na ślepo", ponieważ interesowała mnie konkretnego pisarza Richarda Paula Evansa. Książkę kupiłam w zaufaniu i w poczuciu bezpieczeństwa, że jak zwykle, treść lektury tematycznie nie będzie mi obca, ale ułożona w formie typowej dla tego pisarza. Tym większym moim zaskoczeniem okazało się przejście przez pierwszych kilka stron. Wówczas zorientowałam się, że tym razem, zmierzę się z lekturą o treści nieco motywacyjnej, ale pisarz przy tej okazji zachował swój "charakterystyczny format", co oznacza, że omawiając dany punkt/ fragment tekstu, przytaczał historie z życia wzięte, najczęściej...

Emilka | 2018-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2018

Rady, jak żyć szczęśliwie. Wiele rad czytałam w setce innych poradników jednak nie uznam tego jako minus bo to nie autora wina, że wcześniej już czytałam coś podobnego. Co go odróżnia od innych to to, że autor mocno opiera się na miłości i Bogu, co uznaję za plus, mimo, że nie jestem zbyt religijna.

Przeczytana: 28 lutego 2018

Książka w ciekawy, zdeczko filozoficzny sposób ujmuje 4 natury...godna polecenia :)

Kasia | 2017-10-05
Przeczytana: 09 stycznia 2016

"Nawet po doznanej porażce rzadko żałujemy, że próbowaliśmy. Natomiast prawie zawsze żałujemy, że nie podjęliśmy próby."

Skłania do zastanowienia się nad życiem, udziela odpowiedzi na sens naszego istnienia na Ziemi. Evans pokazuje, że porażek nie trzeba się bać, dzięki nim czegoś się uczymy.

"I posiadamy moc, aby wykorzystując własną wyobraźnię, zmienić własne życie."